Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bruchala sa vyspovedal: Bulvár by mi podmienky v Joj strašne závidel!

Nad bývalým Markízákom visel po odchode Františka Borovského z funkcie generálneho riaditeľa Joj otáznik. Bruchala takmer ostal bez práce, no teraz sebavedomo vyhlasuje, že ma v televízii závideniahodné podmienky.

Pavel Bruchala nakoniec bude tvárou Joj. Veľký otáznik nad jeho budúcnosťou po rozhodnom odchode z Markízy sa rozplynul po definitívnom oznámení televízie, že sa stane tvárou novej rannej šou od polovice apríla.

Po istote pracovného miesta už Bruchala nemá problém so sebavedomými vyhláseniami. V jednom reagoval na bulvárne informácie, pričom novinárov uistil, že by mu podmienky v Joj závideli. „Čo píše bulvár, že mám iné podmienky, ako som mal preddohodnuté. Tak sa z toho len usmievam, lebo viem aká je realita. Ale neprezradím ju bulváru, lebo by mi strašne závideli,“ povedal pre magazín Topstar Jojky Bruchala.

Zároveň opäť raz pripomenul, prečo odišiel z Markízy: „Lebo som dostal zaujimavú ponuku z Jojky a potreboval som aj zmenu. Ja som ju neinicioval, ono to život tak zariadil. Cítil som nespokojnosť v živote. Prišla možnosť zmeny a ja som ju využil.“ Bruchala je pripravený urobiť všetko pre to, aby našiel svojich divákov aj na novej televízii. Na nový kolektív sa teší. „Ja po profesionálnej stránke urobím všetko, aby bol divák spokojný, aj sa to odo mňa očakáva. Teším sa na nových ľudí okolo mňa, na nové priestory, bude to pre mňa zmena. Lebo keď to človek už robí dlho, aj ho to postupne prestane baviť,“ dodáva.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor