Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Britain´s Got Talent môže po 3 rokoch opäť ovládnuť pes: Tento chlpáč je absolútny miláčik!

Dog dancing je vždy vďačným osviežením talentových šou no neraz i zradných. Niekedy môže zlyhať poslušnosť psíka, inokedy kúsky, ktoré so svojím majiteľom predvádza, sú už natoľko známe z iných vystúpení, že publikum jednoducho neohúria. Ani s jedným takýmto problémom sa nepotýkala Jules a jej pes Matisse, ktorí ohúrili publikum v záverečnom divadelnom kole aktuálneho ročníka Britain´s Got Talent.

Naopak, ich vystúpenie bolo dokonalé. Jules dokázala vymyslieť príbeh aj choreografiu, ktorá pobavila a na chvíľu dokonca aj dojala publikum a porotu. Všetko nakoniec dopadlo dobre. Jules má so svojím psíkom obdivuhodný vzťah, pričom výkon Matisse presvedčil celú porotu. Simon Cowell dokonca dodal, že inteligentnejšieho psa dosiaľ nevidel.

Jules a Matisse to majú dobre rozohrané. Nebyť toho, že sú všetky zlaté bzučiaky porotcov, ktoré posielajú súťažiacich až do semifinále, rozdané, pravdepodobne by niektorý porotca neodolal. A ktovie. Keď mohol pes ovládnuť najväčšiu talentovú šou sveta v roku 2012, kedy zvíťazila Ashleigh s Pudsey, môže sa tak stať aj o tri roky.

Čítať viac...
Nahor