Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Božanka a Jakubec terčom českého bulváru

Český internetový portál si všimol nevšedné duo Božanka a Jakubec a ich pesničku označil za „hit leta“.

 

Netradičná dvojica Martin Jakubec a Božanka sa stala terčom letnej uhorky českého bulváru. Všimol si ich portál Extra.cz, ktorý na margo ich najnovšej spoločnej produkcie doslova napísal: „Víte, co vznikne, když spojíte sex appeal Marie Pojkarové, duchaplnost textů kapely Divokej Bill po lobotomii, sexuální napětí z duetu Michala Davida a Lucie Vondráčkové a hloubku sdělení romantického mečení italského hraběte Démonica Martucci de la Aglio Olio e peperoncino? Srbsko-slovenské duo Božanka a Martin Jakubec a jejich píseň Srdce túži.“ Neveríte? Pozrite si klip. Minimálne jeho choreografia stojí za to.

 

[youtube width=“500px“ height=“400px“]I5gswxLendI#at=99[/youtube]

 

Zákulisné zdroje dokonca tvrdia, že Božanka a Jakubec, napriek veľkému vekovému rozdielu, tvoria pár. Či je to pravda, ťažko povedať. Spevácky pár však tvoria určite, spolupracujú aj na viacerých projektoch. „Letný hit“ Srdce túži nie je ich jedinou skladbou. V úplne rovnakom oblečení, len na inom mieste jednej z jadranských destinácií, naspievali ešte ďalšie pesničky. S nimi vás už trápiť nebudeme :)

 

A na úplné dokreslenie, čo si o našej speváckej dvojici myslí český bulvár, pridávame neskrátene v plnom znení: „Tato naprostá bomba zboří všechny světové hitparády dřív, než PSY řekne Gangnam Style a Daniel Nekonečný stačí spolknout prskavku. Je v tom tolik radosti, lásky, vzrušení a tance, prostříhaných krásnými detailními záběry na obličej srbské Helenky Vondráčkové jménem Božanka, která vůbec nevypadá na to, že se narodila jako muž, že jsme se takhle v redakci naposledy roztančili na Novambu a Heja Heja. Konečně tu máme letní megahit, který nepochází z produkce hnusných amerických konglomerátních nahrávacích agentur, ale něco skutečně čistého, upřímného a od srdíčka.“

 

 

Zdroj: Youtube.com, Extra.cz

Čítať viac...
Nahor