Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Borovský zverejnil komunikáciu s českým bulvárnym novinárom Pavlom Novotným

Kontroverzný bulvárny novinár z Česka, Pavel Novotný, mal požiadať bývalého šéfa Joj o vyjadrenie k jeho odchodu z pozície. Sľubovať mal korektnosť, výsledkom je článok obvineniach z tunelovania televízie.

František Borovský zareagoval na článok portálu Pavla Novotného, Extra.cz, ktorý ho obviňuje z „vysávania peňazí“ z televízie. Portál nemenuje iba Borovského, ale aj mnohé iné mená z prostredia médií, pričom ich všetkých spoločne nazýva „slovenskou mediálnou mafiou“.

Borovský ako reakciu na článok publikoval úryvok z komunikácie s Novotným prostredníctvom sociálnej siete. V nej ho bulvárny novinár prosí o „akúkoľvek reakciu“ k jeho odchodu z Joj, pričom sľubuje korektnosť a článok, ktorý nebude negatívny. Františku, keby bolo akékoľvek vyjadrenie, budem veľmi rád, budem maximálne korektný, volajú mi slovenské médiá, rád by som to písal a to absolútne nijak negatívne, len vlastne bez vašeho vyjadrenia to nemá ani zmysel,“ mal Novotný napísať Borovskému.

Novotný sa však reakcie nemal dočkať, no napriek tomu článok publikoval. Aj bez Borovského vyjadrenia a v duchu blízkom bulvárnemu webu. V článku okrem spomínaných obvinení uvádza, že Borovský mal dostať hodinovú výpoveď.

Borovský ku zverejnenej komunikácii pripísal aj krátky odkaz. „Komunikácia so šéfom p. Novotným ohľadom môjho odchodu z vlastného rozhodnutia z JOJky. Keďže som žiadne vyjadrenie ani pre nich nedal, výsledok bol jeden článok, o ktorom sa porozprávame na inom mieste,“ napísal Borovský. Na zverejnenom článku sa v závere odkazu len pousmial: „Príjemné čítanie :)“ 

Úryvok konverzácie s Novotným, ktorú zverejnil Borovský
borovsky novotny facebook komunikacia

Čítať viac...
Nahor