Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Barrandov po Súdnej sieni adaptuje aj Svokru! Pomáhať chce žena, s ktorou sa prestala baviť dcéra

Barrandov sa inšpiruje v krátkom čase na slovenskom trhu po druhý raz, po adaptácii Súdnej siene spustí vlastnú Svokru.

Televízie sa pripravujú na nástup jesenných štruktúr a tú svoju už odhalil Barrandov. Medzi novinkami sa objavuje aj svetový formát adaptovaný tiež na Slovensku – Svokra, vysielaný na Markíze. Ide o druhý projekt známy z nášho trhu, ktorý v krátkom čase Barrandov nasadzuje.

Kým na Slovensku sa úlohy svokry zhostila mierumilovná speváčka a hrdá babička Gizka Oňová, v Česku sa do rodín volajúcich o pomoc na pár dní nasťahuje kontroverzná Monika Štitková. Tá sa do povedomia dostala vďaka svojej dcére Ornelle, ktorá otehotnela s vtedajším manželom Gábiny Partyšovej, Josefem Koktom. Štitková sa v tomto období začala vydávať za milionárku, médiá nakoniec odhalili, že sídlo, v ktorom žila s manželom, bolo prenajaté, luxusné kabelky prezentované na večierkoch brané na dlh a na krku mala niekoľko exekúcií. Po tom, čo Ornella porodila syna Quentina, sa rozhodla s matkou prerušiť kontakty.

Ornella s mamou Monikou Štitkovou
ornella koktova a monika stitkova

„To, že ma neustále dcéra komentuje a naznačuje, ako som ju sklamala, je tak zlá vec, že je to úplne k pozvracaniu. A to, že si nám zakázala mať malého, je tak kruté. Keby nebolo nás, tak sa ani nenarodil. Robili sme pre teba celý život a ty sa teraz takto chováš,“ vyčítala pred dvomi rokmi svojej dcére Štitková, ktorá si prisvojovala zásluhy na tom, že sa jej dcéra dala dokopy s prominentným mužom. Na ich svadbe začiatkom roka už však Monika Štitková nechýbala a rodina sa po mesiacoch uzmierila.

Reláciu Tchýně nasadzuje Borovský na stredajšie večery, v ktorých chodila šou aj toto leto na Markíze. Vysielať sa bude od 19. augusta o 21:20. Stanica už tiež predstavila vynovenú štruktúru, ktorú postupne nasadzuje od augusta. V poobedňajšom čase o 16:15 spúšťa nový formát Popoluška (Popelka), v ktorom bude každý týždeň štvorica žien súťažiť o najväčšiu premenu z „Popolušky na princeznú“.

V pondelky o 20:15 sa vracia šou Kurňa, co to je?, na pondelky 21:20 sa presunie seriál Tridsať prípadov majora Zemana, ktorý pobeží aj o 20:15 v nedele. V utorky ako hlavný program pobeží šou Sejdeme se na Cibulce, nasledovať bude Barrandovská Sedmička. V stredy bude Svokre predchádzať Vtip za stovku!. Na štvrtok je plánová šou Nikdo není perfektní a nová relácia Podvodníci zaoberajúca sa problematikou šmejdov. V piatky dostanú priestor romantické filmy a seriálový navrátilec Stopy života, v sobotu zas Cibulkova zábavná tajenka a Exkluziv Kateřiny Brožové.

Foto: Dalibor Puchta pre idnes.cz, Daniel Černovský

Zdroje: Mediar.cz, Celebritynet.cz

Čítať viac...
Nahor