Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: RTVS

Televízia

Boris & Brambor sa vracia na obrazovky, šou dostane nový vysielací čas

Relácia bývalého strelca NHL Mariána Gáboríka a hokejového analytika RTVS a bývalého hokejového obrancu, Borisa Valábika, Boris & Brambor, sa 11. marca vracia na obrazovky.

Relácia sa v premiére presúva na športovú stanicu RTVS :Šport.

Premiéru si diváci nájdu každý piatok po 22:00 na Športe, reprízu odvysiela klasicky Jednotka, tentokrát bude šou vysielať v sobotu po 22. hodine na Jednotke po skončení talskhow Neskoro večera. Boris & Brambor tak nahradí v slote aktuálne vysielané reprízy Nikto nie je dokonalý.

Celkovo RTVS prinesie 16 nových vydaní relácie. Prvým hosťom druhej série bude Pavol Regenda, bronzový olympionik, iba 22-ročný hokejista z Michaloviec.

Tešíme sa, že prvá zo 16 pripravovaných epizód prinesie práve tohto hosťa. To, že bývalí skvelí hokejisti budú hostiť aktuálneho bronzového olympionika, sľubuje skvelé rozhovory a najmä živé emócie,” povedal Pavol Gašpar, dramaturg relácie.

V ďalších epizódach budú hosťami napríklad Janka Kovalčíková, Oto Haščák, Veronika Zuzulová, Juraj Kemka, Katka Knechtová, Ladislav Nagy a ďalší, dodal.

Nakrúcanie prebieha stále za sprísnených protipandemických opatrení. Tieto komplikácie však nebudú mať žiadny vplyv na výkony moderátorov, ktorí sú už o niečo skúsenejší aj pred kamerami.

Nie je tajomstvom, že pre nás s Mariánom neexistujú zakázané témy a keď niečo vyplynie z rozhovoru, tak sa na to jednoducho spýtame,” povedal Boris Valábik.

Zdroj: TS RTVS

 

Čítať viac...
Nahor