Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Boom okolo Haricha v X Factore sa končí veľkým sklamaním: Očakávané vystúpenie nebude!

Účasť speváka v jednej z najväčších talentových šou na svete spôsobila u nás veľký rozruch, priamo vo vysielaní to už však tak slávne nie je.

Finalista Česko Slovenskej Superstar z roku 2011, Martin Harich, je posledné týždne jedným z najdiskutovanejších slovenských spevákov, keď sa prevalila jeho účasť v aktuálnej sérii britského X Factoru. Nestalo sa tak ale po tom, čo by ho niekto z fanúšikov či novinárov objavil vo vysielaní.

A na obraz sa Harich nedostane vôbec. Spevák v priebehu natáčania šou zožal hneď niekoľko úspechov, keď postúpil ako z prvého kastingu tak dokonca aj z bootcampu. Ani jedno z jeho vystúpení ale nezaradili tvorcovia do klasickej epizódy, ktorú pravidelne sleduje niekoľko miliónov divákov. Spevák však sám ako dôkaz zdieľal zostrih z vystúpenia jeho súťažnej skupiny v priebehu bootcampu, ktoré sa na internete rýchlo rozšírilo.

Po postupe Haricha zo sústredenia do atraktívnej fázy 6 Chair Challenge sa viaceré médiá a taktiež diváci tešili na to, ako speváka konečne uvidia priamo vo vysielaní. Vidieť ho pritom mali šancu v originálnej epizóde, nielen na internete, nakoľko X Factor necelý týždeň po premiére prenáša aj slovenská Pluska. Mnohí však ostanú sklamaní, nakoľko sa značne promovaného vystúpenia Haricha v ďalšej fáze X Factoru nedočkajú.

Aj tentoraz sa totiž rozhodli tvorcovia vystúpenie Martina Haricha nezaradiť do epizódy. Stal sa dokonca jediným spevákom z celej skupiny 16 chlapcov, ktorého produkcia v epizóde vynechá. Je však isté, že pred porotou vystúpil, už priamo od svojho mentora Nicka Grimshawa dostal nie a neposadil ho tak na stoličku.

Harich sa teda dočkal úspechu priamo na natáčaní, no svojich pár minút slávy pred zrakom miliónov divákov už nie. Spevák sa predsa len aspoň na sekundu ale na obraze objaví. Stane sa tak v prestrihoch do zákulisia, kde je vidieť Haricha čakajúceho na svoje vystúpenie.

Čítať viac...
Nahor