Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Boney M. prichádzajú na Slovensko! Lístky na exkluzívny discokoncert teraz v predaji!

2. marca 2015 sa v Bratislave predstaví jedna z najpopulárnejších skupín sedemdesiatych a osemdesiatych rokov.

Po dlhšej dobe prichádza na Slovensko legendárne zoskupenie Boney M. Svoje nestarnúce hity predstaví už v polovici marca v bratislavskej HANT aréne. Okrem iného bude súčasťou koncertu aj veľkolepá oldies diskotéka.

2. marca 2015 si všetci milovníci oldies hudby a skvelej zábavy prídu na svoje. V bratislavskej HANT aréne, starším známej ako ŠH Pasienky, vystúpi legendárne hudobné zoskupenie Boney M., jedna z najpopulárnejších hudobných skupín sedemdesiatych a osemdesiatych rokov. Okrem kapely sa návštevníci koncertu môžu tešiť aj na nevšedné hudobné vystúpenia hostí a tiež na nezabudnuteľnú oldies diskotéku, ktorá sa začne pred koncertom a pokračovať bude aj po ňom. Discokoncert tak sľubuje zábavu a atmosféru, aká sa v Bratislave len tak nevidí.

Formácia Boney M. nebude v našej krajine koncertovať po prvýkrát. „Slovensko je pekná krajina s krásnou prírodou, výborným jedlom a priateľskými ľuďmi. V minulosti boli naše koncerty na Slovensku plné fanúšikov a vládla neuveriteľne dobrá atmosféra a verím, že inak to nebude ani tentokrát.,“ povedala Sheila Bonnick, členka hudobnej formácie Boney M.

Legendárna hudobná formácia Boney M. patrila na disco scéne k dlhoročným lídrom a jej hity ako napríklad Rivers of Babylon, Hooray! Hooray! It’s a Holy Holiday, Daddy Cool a mnohé ďalšie sú dodnes neoddeliteľnou súčasťou playlistov rádií.

Vstupenky na marcový koncert sú už dnes v predaji v sieti www.predpredaj.sk (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2553/boney-m–hostia) alebo vo vybraných centrách predajní Telekom či partnerských centrách (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/stranka/predajne-miesta/). Lístky sa začínajú predávať za 14,99 eur, avšak iba do 31. 1. 2015, následne bude ich cena stúpať. Fanúšikovia si môžu zakúpiť aj VIP lístky za 39,99 eur, ktoré zahŕňajú VIP vstup, welcome drink, ľahké občerstvenie, sedenie s operadlami a CD formácie Boney M. s podpismi aktérov na pamiatku.

Všetky aktuality a informácie sa dozviete aj na Facebook fan page Exkluzívny diskokoncert Boney M. (https://www.facebook.com/pages/Exkluz%C3%ADvny-discokoncert-Boney-M/1565710453643933?ref=bookmarks)

boneym

Čítať viac...
Nahor