Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Komerčný obsah

Boney M na Slovensku: Organizátori sa poriadne zapotia, prísne požiadavky na luxus!

Slovensko zažije najväčšiu diskozábavu roka! Formácia Boney M pod vedením Sheily Bonnick  pricestuje už dnes, na mikulášsku stredu. Organizátori koncertu sa prípravami na príchod poriadne zapotia.

Boney M vystúpia už 7. 12. v Trenčíne v Piano Club a následne 9. 12. v Prešove v ENCORE the club. Prípravy na ich príchod a pobyt na Slovensku vrcholia a podľa našich informácií sa organizátori celkom zapotia. Podmienky hudobníkov sa totiž veľmi nezmenili oproti ich predošlým návštevám Slovenska. “Majú naozaj vysoké požiadavky, najmä týkajúce sa ubytovania a stravy,” povedal jeden z organizátorov koncertov, “Pre nás dosť náročnou úlohou bolo nájsť v daných lokalitách hotely, ktoré by ich predstavám zodpovedali. Teda mali dostatočne priestranné, moderné, ale aj útulné izby, poskytovali kvalitné wellness možnosti, a zároveň ponúkali kvalitnú gastronómiu.”

V hre bolo viacero hotelov v oboch mestách, napokon to vyhrali dva, a to hotel Magnus v Trenčíne a DoubleTree by Hilton v Košiciach.

Kvalitná a oceňovaná gastronómia

“Frontmanka Boney M sa teší najmä na trenčiansky Magnus, pretože sa pravidelne umiestňuje na popredných miestach v gastronomických súťažiach, čo je pre hudobníkov veľmi dôležité. Na čerstvú a zväčša vegetariánsku stravu kladú veľký dôraz,” povedal organizátor, ktorý navyše vyzdvihol možnosť relaxu vo wellness centre a tiež bowlingový bar: I keď si chce kapela pred a po svojich výkonoch zväčša oddýchnuť, po skúsenosti z bratislavských koncertov vieme, že oddychovať vedia aj aktívne a posedenie pri príjemnom drinku či oddych v saune považujú za príjemne strávený čas.”

[Best_Wordpress_Gallery id=“2″ gal_title=“Magnus“]

Centrum Košíc na dlani

Kapela síce bude koncertovať v prešovskom ENCORE the club, ubytovaná však bude v košickom hoteli Double Tree by Hilton,” povedal organizátor, “Výhoda jeho umiestnenia priamo v centre mesta s aktuálnou možnosťou užiť si vianočné trhy, je niečo, čo nikdy a nikoho neomrzí.” Sheila Bonnick bude ubytovaná v priestrannom apartmáne s rozlohou až 36 m², čo bola, mimochodom, jedna z jej podmienok na hotel. Všetci hudobníci si okrem komfortného ubytovania budú môcť oddýchnuť vo wellness a, naopak, zamakať vo fitness centre: Hotely Hilton sú kapele známe z iných svetových miest, takže nejdú do neznáma, čo oceňujú. Vedia, že ich čaká vysoká kvalita, skvelá kuchyňa a profesionálny personál. Hotely sme s nimi diskutovali a reálne komunikovali možnosti výberu, DoubleTree bol jediný, ktorý si vybrali bez jediného zaváhania, a to práve vďaka medzinárodným pozitívnym skúsenostiam.”

[Best_Wordpress_Gallery id=“4″ gal_title=“Double“]

Čítať viac...
Nahor