Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Skvelá virálna kampaň Citroënu dostala už takmer 200-tis. ľudí! Nenachytala aj vás?

Táto parkujúca blondýna je aktuálne hitom internetu. Nejde pri tom len o nevinné domáce video.

O tom, že sa takéto scénky pravidelne dejú na nielen českých parkoviskách, niet žiadnych pochýb. Ale že na to natrafia hneď dvaja schopne komunikujúci mladíci a zachytia nám to na pekný obraz, to už je skôr malý zázrak. V tomto prípade však nemôžeme hovoriť ani o zázraku či náhode, pretože viacerí z vás si určite všimli, aké auto tak rozladilo našu parkujúcu dievčinu.

Určite už teraz viete aj to, prečo ste mali vidieť video ako prvé. Ak by ste od začiatku vedeli, že ide o viral, určite by ste sa tak nepobavili. A ani desaťtisíce ďalších ľudí, keď sa počet videní tohto videa za prvý týždeň šplhá k hranici 200-tisíc.

Citroën pripravil skutočne vydarené marketingové video pre svoj nový voz Cactus. Využívajúc nesmierne populárny motív neschopných vodičov za volantom, poukazuje prostredníctvom našej parkujúcej slečny na miesta, na ktorých je odolný proti menším nárazom. Tzv. Airbump, ochranný prvok vo forme vzduchom plnených kapsúl, tlmí nárazy napr. od dverí parkujúcich vozidiel, čo nám slečna názorne aj ukázala. Taktiež miesto, do ktorého si schuti kopla, je vystužené ochranným prvkom. Naozaj vydarené.

Čítať viac...
Nahor