Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bičanovi ide na Jednotke karta, 5 proti 5 vo štvrtok porazilo Markízu aj Joj! Večerným lídrom Inkognito

Dobre vedieť zvrátilo minulotýždňový prepadák. 

Markíza štvrtkový neúspech spred týždňa nezopakovala. Túto jar vlažná zábavná šou Dobre vedieť! sa vyhrabala z hlbšieho podpriemeru a tento štvrtok narástla nad 7 ratingov s podielom tesne cez 20 %. Inkognito si ale udržalo svojich divákov, ostalo vo vedení s ratingom pod 8 % a podielom 22 %. S ďalším programom šla do čela Farma, v podieli šla pod 22 %, ďalšie vydanie glosátorskej relácie Sedem podliezlo 17 %. Zlaté časy, v ktorých sa vrátila na obrazovky niekdajšia satirická dvojica Miro Noga a Štefan Skrúcaný, dosiahli podiely pod 10 a takmer 12 % (12 – 54/12+).

Podvečer si stabilné čísla drží šou Andreja Bičana 5 proti 5, vďaka čomu sa dokázala dostať vo štvrtok dokonca do čela. Ako jediná v komerčnej cieľovke prekročila štyri ratingy a v podieli sa dostala až na 16 %. Rodinné prípady naproti tomu prepadli s podielom pod 15,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja na tom nebola lepšie s podielom pod 15 %. Po neúspechu na obrazovke Markízy si tak Bičan drží popularitu v zavedenom formáte na Jednotke.

Z menších staníc večer najvyššie vyskočil James Bond s filmom Zlaté oko na Plus, keď podliezol 8 %, nasledovali ho Vymenené životy, ktoré získali 6,5 %. Nekonečná láska na Doma prekročila 4 %, podobne aj Bitkári na Dajto. V ostatných dňoch dosahuje zvýšené výkony v prime-time Wau, Kosti jej prekročili 3 %, no kriminálka CSI Las Vegas dosiahla až 5 %.

Zo spravodajstiev Televízne noviny uhrali menej než 24 %, Noviny len tesne prekročili 23 %. Ratingovo o desatinu vyhrali. V celkových číslach ostávajú vysoko vpredu, prekročili hranicu 570-tisíc divákov, Televízne noviny sa dostali cez 490-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa stalo opäť Najlepšie počasie, prime-time vyhrala vo štvrtok Joj s náskokom necelého pol podielového bodu.

 

Čítať viac...
Nahor