Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bičan už pripravuje svoju večernú šou: Dostane obmedzený počet častí, kedy odštartuje?

Markíza rozbehla výrobu ďalšej zábavnej novinky.

Andrej Bičan sa skutočne dočkal vlastného večerného formátu na Markíze. Po úspechu v prvej sérii Tvoja tvár znie povedome si ho televízny líder poistil aj pre seba a jeho tvárou bude stále viac.

Okrej moderovania súťaže Hra o Niké dostane Bičan vlastnú šou Hviezdna párty, exkluzívne vás o nej informoval portál Mediaboom.sk. Pilotný diel nakrútila Markíza ešte v auguste v pražskom štúdiu, kde vzniká aj česká verzia tejto šou. Aktuálne sa už vyrábajú ďalšie diely.

Napriek prvej výrobe ešte počas leta by sa Markíza s nasadením novinky nemusela tak ako v prípade Dobre vedieť! poponáhľať. Kým šou s Jurajom Kemkom a Robom Jakabom nasadila už mesiac od začiatku nakrúcania, Hviezdna párty by sa mala na obrazovke objaviť až budúci rok. Očakávané je pritom zaradenie už skraja roka 2017, Bičan v rozhovore pre Nový čas informoval, že by sa šou mohla uviesť v januári.

Narozdiel od Dobre vedieť! výroba Hviezdnej párty nebude tak intenzívna. Pôjde o náročnejší formát, pričom by malo aktuálne vzniknúť 12 epizód. „Konečne to bude program, v ktorom účinkujú moji priatelia – samozrejme, ľudia, ktorí sú známi televíznemu divákovi. Bojujú proti sebe dve partie a majú kapitána z ľudu, ktorý môže vyhrať peniaze. Pôvodne sa malo natočiť iba osem dielov, ale kompetentní videli dve časti a rozhodli sa, že natočíme ešte ďalšie štyri,“ prezradil.

Markíza v súčasnosti hľadá divákov, ktorí by sa chceli zúčastniť výroby šou. Stať sa môžu dokonca súčasťou hráčskeho panela, nakoľko v súťaži sú kapitánmi tímov zložených zo známych osobností práve diváci. Novinka vzniká na základe licencovaného formátu Hollywood Game Night.

Pre všetkých, ktorí si priali vedieť, aké sú ich obľúbené tváre, keď „vypadnú zo svojich úloh“ a ocitnú sa medzi skupinou priateľov. Svoje sily si zmerajú vždy dva tímy zložené z troch celebrít doplnené jedným súťažiacim spomedzi obyčajných smrteľníkov. Ich úlohou bude svojho tímového spoluhráča priblížiť k finančnej výhre. Publikum sa môže tešiť na uvoľnenú atmosféru plnú zábavy, improvizácie a pohody, obľúbených známych tvárí a netradičných úloh.
anotácia TV Nova k šou s originálnym názvom Hollywood Game Night

Čítať viac...
Nahor