Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bičan nebude jediný: V druhej sérii Tvoja tvár znie povedome aj Barbora Švidraňová!

Finalistka prvej série sa vráti aj v druhom ročníku.

Markíza už pripravuje druhú sériu mimoriadne úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa túto jar stala televíznym hitom. Televízia vôbec neváhala a ešte v priebehu jej vysielania odobrila pokračovanie, a to hneď pre túto jeseň.

Ako sme vás pôvodne exkluzívne informovali pri odhalení štvorice mien druhého ročníka šou, medzi súťažiacimi sa aj v druhej sérii objaví Andrej Bičan, pričom nakoniec nebude jediný, kto sa do šou vráti. Aj na jeseň totiž bude súčasťou Tvoja tvár znie povedome Barbora Švidraňová, ktorá bojovala v prvej sérii o víťazstvo s Lukášom Adamcom. Ako prvý informoval časopis Eurotelevízia.

Švidraňová sa však nevráti do role súťažiacej, prítomná ale bude na obraze pri každej jednej osobnosti. Stane sa totiž novou hlasovou pedagogičkou súťažiacich, ktorých bude pripravovať na ich vystúpenia. V prvej sérii sa o hlasovú prípravu starala Jana Daňová-Bugalová.

K téme: Tvoja tvár znie povedome lámala rekordy aj v Česku! Spoznala svojho víťaza

Súťažiacimi druhej série speváckej celebrity šou sa stanú Sväťo Malachovský, Mária Čírová či Zuzana Vačková a po druhýkrát spomínaný Andrej Bičan. Tieto mená vám exkluzívne odhalil portál Mediaboom.sk. Zostavu doplní celebritný pár Mirka PartlováPatrik Vyskočil, spravodajstvo Markízy bude tentokrát zastupovať rosnička Lenka Vavrinčíková, zo súťažiacich Superstar vytiahla televízia Martina Haricha. Moderátorom ostáva Martin “Pyco” Rausch, nemení sa ani porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário “Kuly” Kollár.

Čítať viac...
Nahor