Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bez servítky stále tápe, veľký výbuch Televíznych novín! Silným lídrom Krimi aj Noviny, rekord pre Moju mamu

Markíza sa prebudila do prekvapivého rána, najväčšie sklamanie zažila v spravodajskej časti večera.

Veľký problém Markízy z jesene sa opäť začína vynárať na povrch. Televízia sa po skončení farmárskych špeciálov Bez servítky znovu o 18-tej trápi, pričom už druhý týždeň padá v sledovanosti pod úroveň Kukučky.

Prvý diel Bez servítky s pilčíkmi zo seriálu Chlapi neplačú uhral podľa našich informácií share len 14,6 %. Značne si pritom polepšila šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá mala uhrať o málo cez sedem ratingov s podielom vyše 25 %. Dosiahla tak svoj najlepší výkon tohto roka.

Slabý access dopomohol k veľkému prepadu Markízy so spravodajstvom. To bez mimoriadnej konkurencie dosiahlo jeden z najhorších výsledkov vôbec, keď mali Televízne noviny ísť na podiel len 24 %, stratu divákov pocítili aj Športové noviny, ktoré neraz bývajú najsledovanejším programom dňa, teraz uhrali len 21,5 %. Joj bola, naopak, so svojimi správami silným lídrom, keď sa Krimi doťahovali až na 28 % a Noviny dosiahli 29 %.

S hlavným programom už získala Markíza pevnú pôdu pod nohami. S ďalšou reprízou Hornej Dolnej v pondelňajšom prime-time šla pod vysokých jedenásť ratingov a v podieli sa blížila k 29 %. Opäť dokázala do seriálu vložiť až tri brejky. Nadpriemery drží aj Kredenc, ktorý už síce bez premiérovej Hornej Dolnej netrhá rekordy, s ratingom okolo 8 % a podielom takmer 27 % môže byť značne spokojný. Nasledujúca repríza skeč šou bola taktiež vysoko s podielom pod 28 %.

Joj dosiahla so Zoo na svoje čísla aktuálne čísla, keď mala ísť pod osem ratingov s podielom takmer 21 %. Sladkému životu sa naďalej nedarí, uhral share pod 12 %.

Medzi menšími boli za celý deň najsledovanejší Profesionáli, v podieli šli cez 7 %, s hlavným večerným programom sa do čela dostalo Dajto, ktorého snímka Red 2 uhrala 7 %. Istá obeť na Plus šla cez 4 %, hlboko prepadlo NCIS na Doma s podielom len takmer 2 %. Dá sa očakávať, že čoskoro stanica zmení výber krimiseriálu. Prvý diel Lásky na druhý pokus šiel cez 4 %, Vtierka Castle a CSI Miami uhrali pre Wau podiely 3 a cez 4 %.

Najsledovanejším programom dňa sa stala Horná Dolná, ďalej ju už nasledovalo silné spravodajstvo Joj Najlepšie počasie a Noviny. Napriek Hornej Dolnej vyhrala Markíza ako skupina prime-time len o bod.

Čítať viac...
Nahor