Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bez servítky sa vrátilo podpriemerné, porazilo však Moju mamu! Ako štartovala Láska na druhý pokus?

Veľký večerný súboj nebol v pondelok jedinou sledovanou udalosťou.

Popri boju Hornej Dolnej a ZOO sa v pondelok odohrala aj ďalšia menšia bitka. Opäť boli jej aktérmi Markíza a Joj, keď líder po veľkom jesennom neúspechu o 18-tej skúsila slot oživiť návratom Bez servítky. Kuchárska šou sa vrátila špeciálnou sériou s farmármi z posledného ročníka Farmy. Na prvý raz bola podpriemerná, keď mala dosiahnuť share 20,5 %. Porazila však Joj, ktorá nedokázala odkomunikovať návrat premiér Moja mama varí lepšie ako tvoja, uhrala pre šou podpriemerný podiel 18,5 %.

Výsledky veľkého súboja: Horná Dolná vystrelila vysoko, ZOO ale štartovala nadpriemerná!

Na menších staniciach bol zas sledovaný štart tureckého seriálu Láska na druhý pokus. Menšie stanice celkovo poznačil silný večerný súboj, novinka Doma vyskočila až po skončení ZOO. S prvými dvomi epizódami nového seriálu dosiahla podiely 6,5 a tesne nad 12 %. Prechádzajúci Mentalista neuspel s podielom pod 4 %, lepšie na tom bol film Prenasledovaný na Dajto s podielom pod 5 %.

Plus vyskočili večer len Profesionáli, ktorí sa vyhli Hornej Dolnej aj ZOO, dostali sa cez 6 %, snímka Do hlbiny už atakovala len 3 %. Wau sa s kriminálkami Vtierka Castle a CSI Miami dostala pod 2 a 3 %.

Čítať viac...
Nahor