Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bez servítky sa po prepadáku opäť vracia na Markízu! Nové epizódy v prekvapivom čase

Relácia mala na začiatku minulého roka vzkriesiť hlboko podpriemerný access Markízy, podarilo sa jej to len nakrátko. 

Bez servítky sa po ročnej odmlke znovu vráti na obrazovku. Kuchárska šou, ktorú Markíza obnovila minulú jar, nedokázala po niekoľkoročnej odmlke stabilne uspieť a po prepadáku sa vytratila z programu televízie. Teraz, s príchodom letných štruktúr a komerčne slabého obdobia, ju Markíza vyťahuje zo zásuvky, keď uvedie nakrútené premiérové epizódy.

Relácia, pôvodne vyrábaná na 18. hodinu, sa pri svojom aktuálnom návrate usadí vo výrazne horšom čase. Markíza novými časťami kuchárskej šou vyplní čas od 14:00, ktorý jej ostane prázdny po skončení Farmy. V tomto slote vysielala počas pracovných dní jej reprízy. O 15. hodine bude nasledovať dvojporcia Rodinných prípadov.

Bez servítky obnovila Markíza v období, kedy sa najviac v histórii trápila v podvečerných hodinách po Kukučke, Majstrovi pekárovi aj Susedských prípadoch. Pre jar 2016 potrebovala zvrátiť negatívny vývoj, pokúsila sa o to vzkriesením niekdajšieho pravidelného access formátu. Bez servítky však zabralo iba na krátky čas. Reláciu Markíza vrátila od začiatku roka, z vysielania ju stiahla po veľkom prepadáku druhý marcový deň. S programom vyrukovala ešte špeciálne v máji, na 22:30 nasadila série s farmármi zo siedmej Farmy. Darilo sa jej značne viac.

Čítať viac...
Nahor