Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bez servítky s farmármi podpriemerné, stále stráca aj Kredenc! Uspel Pianista

Zo svojho štandardného výkonu stratila aj Zoo.

V pondelok potvrdila pokles z vysokých ratingov aj pri reprízach Horná Dolná. Zopakovala minulotýždňový výkon, keď v ratingu atakovala 9,5 % s podielom takmer 27 %. Na niekoľkú reprízu seriálu je to stále úspech. Naopak, neúspechom končí v posledným týždňoch ťaženie Kredenca, ktorý aj v premiérach padá do podpriemeru. Tentoraz sa dostal nad šesť ratingov s podielom tesne nad 21 %. Okolo 22:30 odštartovala Markíza sériu Bez servítky s farmármi z ukončenej siedmej série Farmy. S prvým dňom príliš neuspela, keď sa dostala len pod 19 %.

Zoo oproti minulému pondelku stratila, keď ju sledovalo vyše a rovných 5 % divákov, dve časti uhrali podiely nad 15 a 18 %. Ubrať komerčným staniciam mohla Jednotka, ktorá odvysielala skvelú drámu Pianista, v komerčnej cieľovke atakovala 3 ratingy a 9 %. Zároveň opäť do večerného programu zasiahol hokej, dramatický duel medzi prekvapeniami našej skupiny Maďarskom a Nemeckom dosiahol podiely pod 12 a dvakrát pod 13 % v 12 – 54.

Na menších Profesionáli uhrali 6,5 %, hneď za nimi skončil Utečenec na Dajto s podielom tesne nad 6 %. Film na Plus Návrat z doby ľadovej šiel nad 4 %, Monk sa dostal pod 5 a 4 %, telenovela Kúsok zo mňa s prvou časťou uhrala 3,5 %.

Podvečer sa prehĺbil rozdiel medzi Markízou a Joj, Búrlivé víno spadlo s podielom cez 17 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas posilnila s podielom pod 22 %. Televízne noviny sa tesne dostali nad 24 %, ratingovo ich dorovnali Noviny pri podieli pod 23 %.

Čítať viac...
Nahor