Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bez Hornej Dolnej je Markíza v pondelok na dne: Zisťovali sme, či sa dočkajú diváci tuto jar premiér!

Napriek výrazným poklesom premiér aj repríz dokázal stále komediálny seriál držať Markízu nad vodou.

Prvýkrát od štartu Hornej Dolnej sa diváci nedočkali jej premiér hneď skraja sezóny. Televízia tento rok v pondelok o 20:30 nasadila dosiaľ iba hŕstku repríz, ktoré sa hýbali okolo priemeru aj v podpriemere televízie. Vôbec sa nedarilo reprízam v nedeľu podvečer.

Horná Dolná však stále aj v tohtoročných reprízach dokázala zahrávať viac, ako jej súčasná premiérová náhrada Divoký Zapadákov. Ten sa aktuálne v pondelok večer aj v nedeľňajšom accesse prepadol na podiel okolo 12 %.

Čítajte aj: Horná Dolná expanduje do ďalšej krajiny, pozrite si ju po poľsky!

Opätovné nasadenie Hornej Dolnej na pondelky od marca očakávajú viacerí, pričom otázne ostáva, kedy sa na Markízu vrátia jej premiérové časti. Podľa zákulisných informácií nemusela mať televízia pred časom k dispozícii dostatok nových častí, v súčasnosti by takýto problém mať nemala.

Premiéry Hornej Dolnej by sa tak túto jar mohli objaviť. Televízia ich zatiaľ nepotvrdzuje, v programe ostáva Divoký Zapadákov. Hlavná časť sezóny, kedy musia televízie najviac zabojovať, začína od marca, v jeho priebehu bude ako Markíza tak aj Joj spúšťať najdôležitejšie projekty.

Markíza mala problémy s počtom epizód v prípade Divokého Zapadákova. Ako sme vás informovali, k dispozícii mala mať krátko pred štartom len štyri časti, ešte pred uvedením seriálu sa však mala pustiť do prípravy ďalších. Zo seriálu sa ale medzičasom stal prepadák.

Čítať viac...
Nahor