Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Barrandov Family štartuje, iba pre Slovensko nie je! Bude program sklamaním?

Nová stanica Barrandova odhalila program prvých dní.

Barrandov Family štartuje svoje vysielanie 1. januára 2017, pričom program vyskladá prevažne z doterajšej ponuky hlavnej stanice. Nový kanál, ktorý nahradí pôvodnú stanicu Barrandov Muzika, vstupuje aj na Slovensko, pôjde však o spoločnú stanicu pre české aj slovenské územie.

Generálny riaditeľ skupiny Barrandov, Jaromír Soukup, očakáva od novej stanice oveľa lepšie výsledky ako od tej hudobnej, ktorá sa v posledných mesiacoch pohybovala pod podielovou úrovňou 0,2 %. Barrandov Family pritom nebude kopírovať program Barrandova, bude jeho alternatívou. Spoločné sloty nájdu iba v niektorých prípadoch, napríklad v čase spravodajstva od 18:30.

Barrandov Family tak bude ako v Česku tak na Slovensku, podľa všetkého, ponúkať rovnaký program. Ponúkne okrem repríz hlavnej stanice nové časti Sudkyne Barbara, Nebezpečných vzťahov či seriálu Doktorka Kellerová. Skupina tiež podpísala zmluvu s dodávateľmi obsahu FremantleMedia či NBC Universal.

V prípade vypnutia Barrandova u slovenských operátorov sa tak slovenskí diváci nedočkajú na Barrandov Family jeho vernej kópie. V tejto chvíli jeho smerovanie pripomína Joj so stanicou Joj Family v Česku, tá sa však začala významnejšie orientovať aj na české klasiky a akvizície. Zároveň vyrába aj vlastný program, českú Súdnu sieň. Nejde pritom o spoločný česko-slovenský kanál.

Program Barrandov Family pri štarte 1. januára 2017
8:00 Naše správy
8:30 Můžu dál?
9:50 Pečeme s láskou
10:15 Babica vs. Sapík
11:00 Kurňa, co to je?
12:00 Vtip za stovku!
13:05 Sejdeme se na Cibulce
14:05 Pečeme s láskou
14:35 Babica vs. Sapík
15:15 Klenot.TV
17:25 Kurňa, co to je?
18:30 Naše správy
18:55 Můžu dál?
20:10 Kurňa, co to je?
21:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
22:20 Sejdeme se na Cibulce – Noc na Karlštejně

Čítať viac...
Nahor