Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Banášovej talkshow štartuje na RTVS už tento týždeň! Pobeží na Dvojke

Divadelná talkshow Trochu inak prechádza zmenou, na RTVS bude hneď od začiatku roka.

Trochu inak prichádza na RTVS. Talkshow zo Slovenského národného divadla skončila spoluprácu so spravodajskou TA3 k minulému roku a hneď s prvým vydaním v roku 2017 sa presúva na verejnoprávnu obrazovku. „Som veľmi rád, že RTVS sa nám podarilo získať tento zaujímavý formát. V relácii nastane posun v dramaturgii, ale aj iných detailoch, ktoré verím, že naši diváci ocenia. RTVS so SND spolupracuje na viacerých projektoch a v prípade Adely to bola pre nás jasná voľba,“ povedal Tibor Búza, riaditeľ Sekcie televíznych programových služieb RTVS.

Talkshow dostala novú scénu, grafiku aj zvučku. Po novom sa bude objavovať na obrazovke Dvojky, pravidelne v piatky, pričom najbližšie už tento týždeň 27. januára o 22:10. Tento čas bude pre Trochu inak stabilný. „Verím, že je to projekt vhodný práve pre Dvojky a že úzky, ale verný okruh fanúšikov si ho nájde v novom mediálnom priestore,“ vyjadrila sa Adela Banášová.

Hosťami prvej relácie budú Hana Hrstková, ekologická aktivistka, youtuber Matej „Selassie“ Slažanský a Viola Mariner, sólistka Baletu SND. Hudobným hosťom bude Adam Ďurica.

Nová scéna Trochu inak
trochu-inak-rtvs-nova-scena

Čítať viac...
Nahor