Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Baby Boom zráža aj úspešné O 10 rokov mladší, oba programy v podpriemere! Krimi vysoko nad TN-kami

Joj sklamala Obecná škola, na televízie sa dotiahlo reprízové Nikto nie je dokonalý na Jednotke. Už o týždeň sa stretne s premiérami na Joj.

Baby Boom je naďalej neúspešný. Nová doku reality šou si medzitýždenne síce dokázala vo voľnejšej konkurencii polepšiť, no i tak prepadla s podielom pod 15 %. Opäť so sebou stiahla aj O 10 rokov mladší, ktoré sa v tomto roku stalo zatiaľ jedinou úspešnou novinkou Markízy. To však tentoraz uhralo len slabých 17 %. Joj už tento týždeň neuspela s filmom, česká klasika Obecná škola jej priniesla podiel len nad 15 %. O týždeň už štartujú premiéry Nikto nie je dokonalý, ktoré sa na Joj sťahujú po tom, čo šou stopla RTVS. Tá ale pokračuje vo vysielaní jej repríz, tento utorok v niektorých momentoch aj viedla. Priemerný share Nikto nie je dokonalý bol na úrovni 14 a 18,5 % (12 – 54/12+).

V utorok zabrali večer menšie stanice. Vymenené životy sa dostali pod 7 a nad 8 %, Equalizer na Dajto prekročil 7 %. Spojenec na Plus zas šiel nad 6 %, kriminálky na Wau podliezli 3 a až 5 %.

Podvečer už opäť prepadli Susedské prípady, dostali sa len pod 14 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla nad 21 %. Spadli opäť Televízne noviny, keď získali vyše 23 %, Krimi aj Noviny sa hýbali okolo 29 %. V opačnom poradí sa pritom stali najsledovanejšími programami dňa. Joj tak napriek slabému filmu uspela v prime-time, kde jej podiel mal prekročiť 21 %. Markíza podliezla 18-tku. Celodenne vyhrala Markíza o podielový bod.

Čítať viac...
Nahor