Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Atletiko Cvernofka využije Hornú Dolnú len pri štarte! Ostrov stále trikrát, vonku je zásadné promo

Markíza svoju dobrodružnú šou aj v druhý týždeň vysielania natiahne až na tri dni.

Nový komediálny seriál Markízy Atletiko Cvernofka sa natrvalo v pondelky neusadí. Markíza tak ostáva verná doteraz zaužívanému zloženiu komediálnych pondelkov, keď budú dvojicu tvoriť premiérová Horná Dolná s novými vydaniami Kredencu. Skeč šou tak v neskoršom čase až pred jedenástou pôjde len pri návrate 5. septembra.

Markíza tak chce využiť zaradenie Atletiko Cvernofka za Hornú Dolnú len pri štarte, kedy bude chcieť využiť veľký nábeh a získať pre novinku čo najviac divákov. Pravidelným dňom pre seriál s Barborou Švidraňovou, Sväťom Malachovským či Monikou Hilmerovou tak bude štvrtok o 21:40.

Zaujímavosťou tiež je, že kľúčová dobrodružná novinka Ostrov nepôjde trikrát len počas nástupného týždňa. Markíza ju v utorky, stredy a štvrtky avizuje aj od 13. septembra. Licencovaná šou je pôvodne koncipovaná na týždenné nasadzovanie, prípadne dvakrát do týždňa.

Markíza už od tohto týždňa po teasingovej kampani nasadila do vysielania dva dlhé promo spoty na Ostrov, ktorými vyvrcholí dlhá kampaň. Dá sa očakávať, že pred samotným štartom ešte môže nasadiť upútavku na konkrétny diel. Televízia v dvojici upútaviek ukazuje zábery priamo zo šou a taktiež prináša pohľad na účastníkov.

Čítať viac...
Nahor