Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Andymu Krausovi vyšiel jeho zámer, Cibulková sa v Paneláku objaví už dnes

Nový Panelák sa snaží viac než kedykoľvek pred tým reagovať na najaktuálnejšie udalosti v spoločnosti. Po štarte 13. série najviac zarezonoval úspech Dominiky Cibulkovej na Australian Open, ktorý autori Paneláku zakomponovali do deja hneď niekoľkokrát, už od jej účasti v semifinále. Po finálovom zápase dokonca tvorcovia na záver zvučky poďakovali tenistke nápisom pod logom „Dominika, ďakujeme“. (foto nižšie)

Tvorca Paneláku, Andy Kraus, sa netajil tým, že chce mať Dominiku Cibulkovú v seriáli čo najskôr po jej úspechu na prvom grand slame sezóny a jeho zámer sa mu aj vydaril. Dominika sa zúčastnila natáčania iba deň po návrate na Slovensko, v piatok 28. januára. Ponuku od Krausa dostala Dominika ešte skôr. „Oslovil ma Andy Kraus, keď som bola po víťazstve v semifinále,“ prezradila tenistka. Obrazy s Cibulkovou sa objavia už v dnešnom Paneláku.

Cibulková priznala, že ako malá chcela byť herečkou a tak si natáčania vychutnala. Už pred rokmi dostala príležitosť zahrať si v komediálnom seriáli Mafstory. „Trému nemám, ale viem, že to nebude jednoduché. Je to herectvo a som v ňom amatér, je to, akoby herci prišli hrať tenis,“ zasmiala sa v rozhovore pre Nový Čas. Zároveň prezradila, že z jej účinkovania v jojkárskom seriáli je viac nadšený ako ona jej otec: „Môj ocino miluje Panelák, on je z toho hotový.“

Tvorcovia Paneláku ďakovali Cibulkovej po jej finálovom zápase aj vo zvučke seriálu
panelak dominika dakujeme

Čítať viac...
Nahor