Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Andy Kraus sa vyjadril k presunu Paneláku

Autor a scenárista Paneláku sa vyjadril k presunu seriálu do iného času.

 

TV JOJ štartuje Panelák už tento pondelok, veľkou a zásadnou zmenou je jeho presun na 21.30 hod. čo vyvolalo veľké diskusie. K téme sa priamo vyjadril aj samotný Andy Kraus. „Ideme vlastne v strede leta, kedy ten náš mestský divák ešte nie je doma. Videli sme to aj v tom júni, že nám tam diváci odchádzali ani nie tak ku konkurencii ako na kúpaliská a tento posun času môže spôsobiť, že si nás nájde ten divák, ktorý nás má rád, len jednoducho nestíhal v týchto letných časoch. Čiže na ten rozbeh si myslím, že je to fajn,“ povedal Andy Kraus pre portál televízie JOJ. „Toto je taká vec, že Panelák ako dlhodobý denný seriál má svoje výhody v tom, že nabral svojich skalných divákov, ale aj nevýhodu, ktorú som porovnal k tomu, že my bežíme maratón a okolo nás stále niekto beží stovku alebo dvestovku aj to bez prekážok,“ dodal.

Prezradil aj čosi viac. DVanástu sériu označil starým dobrým Panelákom, ktorý sa vracia k tomu, čo bolo divácky úspešné a overené. „My teraz potrebujeme získať diváka späť a potrebujeme mu dať priestor, aby si nás našiel a keď zistí, že Panelák je v tejto sérii ten starý dobrý Panelák, taký, aký mal rád, tak potom nebude problém sa opäť vrátiť do nejakej priamej konfrontácie a už to bude o niečom inom ako na jar,“ upresnil autor seriálu.

 

[youtube width=“600px“ height=“400px“]pgALPXkvSxI[/youtube]

 

Okrem nového vysielacieho času o 21.30 na JOJ dostane Panelák po novom priestor aj na stanici PLUS, kde sa bude vysielať o 17.00 hodine, čo už je pomerne atraktívny vysielací čas. Nepôjde však o pôvodne avizované predpremiéry, ale podľa posledných informácií televízia nasadí reprízy z predchádzajúceho dňa.

 

 

Zdroj: Joj.sk

 

Čítať viac...
Nahor