Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Andy Kraus odchádza do Markízy? Borovský s jednoznačnou odpoveďou

Po prestupe kreatívneho tímu Búrlivého vína na čele s jeho autorkou, Danicou Halákovou, z Markízy do JOJ, sa začalo špekulovať o prestupe dvorného scenáristu Jojky Andyho Krausa smerom do Záhorskej.

Do Joj mieri časť tvorcov Búrlivého vína, čo znamená nielen nový seriál z ich dielne, ale aj konkurenciu pre dvorného scenáristu a autora seriálov Joj, Andyho Krausa. Médiá už začali špekulovať o prípadných napätých vzťahoch medzi Krausom a autorkou Búrlivého vína Danicou Halákovou, ktoré však otec Paneláku či Keby bolo keby odmieta. „Pokiaľ by nastúpila do Jojky, tak ju nebudem vnímať ako konkurenciu, veď bude robiť pre tú istú televíziu,“ povedal pre Topky.sk.

Napriek nepotvrdeniu špekulácií o napätých vzťahoch sa začali vynárať ďalšie a ešte radikálnejšie. Hovoriť sa totiž začalo o ďalšom prestupe, tento raz v opačnom smere – z Joj do Markízy. Ísť by malo práve o Andyho Krausa. Generálny riaditeľ Joj, František Borovský, však informácie verejne vyvrátil. „Chápem, nemajú už Vila, Mariannu, aj Bruchala odišiel, tím Búrlivého vína je na odchode a vlastne nemajú ani PR. Už ani v Jojke ho nevedeli robiť. Ale keďže v Jojke pracovali, mohli by vedieť, ako naša spolupráca s Andym a tímom okolo Paneláku vyzerá. Už šiesty rok výborne,“ vyjadril sa Borovský.

Podľa týchto slov to tak na návrat Krausa do televízie zo Záhorskej Koliby nevyzerá, i keď by tento prestup mohol priniesť toľko vytúžený návrat najúspešnejšieho seriálu Susedia, na ktorý Markíza vlastní kompletné práva. Z Krausovho vyjadrenia je však taktiež evidentné, že s Joj plánuje spolupracovať aj naďalej.

Foto: hnonline.sk

Čítať viac...
Nahor