Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Andrea Vadkerti je späť v televízii! Po „konfliktom odchode“ návrat do Markízy

Andrea Vadkerti sa po dlhom čase vracia do televízie. Moderátorka, ktorá naposledy pôsobila na obrazovke TA3, sa vracia tam, kde svoju kariéru odštartovala.

Andrea Vadkerti je späť v televízii. Po tom, čo prežila náhly a nečakaný vyhadzov z TA3 začiatkom minulého roka, sa po približne 14 rokoch vracia tam, kde svoju kariéru odštartovala. Andreu Vadkerti si mnohí dodnes pamätajú ako moderátorku hlavného spravodajstva Markízy a práve s televíznym lídrom sa Vadkerti dohodla na spolupráci. „Andrea bude spolupracovať pri príprave relácie Reflex,“ prezradila televízia. Spolupracovať má na reportážach a rozhovoroch.

Vadkerti sa stala moderátorkou Televíznych novín Markízy od úplného začiatku televízie. Po vyše štyroch rokoch však v televízii skončila. Vadkerti na tento odchod nespomína najlepšie. Bol to konfliktný odchod a veľmi to bolelo,“ priznala po rokoch pre Markízu. Kruto sa k nej však zachovala aj TA3. Tá moderátorku angažovala v roku 2011 do talkshow Portrét, v ktorej privítala množstvo nielen slovenských ale aj svetových osobností. Relácia si získala rešpekt u širokej verejnosti aj v samotnej televízii. Po takmer troch rokoch, vo februári 2013 však dostala Vadkerti nečakaný vyhadzov a to dokonca mailom. „Je to nedôstojné. Ľudia si majú povedať ďakujem, či zbohom osobne. Som sklamaná, ale po rokoch v televíznom svete už prijímam kariérne konce s pokorou“ vyjadrila sa v tom čase pre Plus 7 dní.

Vadkerti pôsobila dlhý čas v STV, kde mala aj vlastnú reláciu Vadkerti talkshow, moderovala aj Dámsky magazín či Piknik klub. Začínala ako redaktorka Hospodárskych novín, moderovala aj v rádiu Twist, kde spolupracovala na prvej ženskej talkshow v rozhlasovom vysielaní.

Čítať viac...
Nahor