Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Novinky

AMC a Skylink rozširujú partnerstvo, pridajú nové stanice na vyžiadanie

Spoločnosti AMC Networks International a Skylink ďalej posilnia svoje strategické partnerstvo vďaka medzinárodnej dohode, ktorá zahŕňa štyri krajiny (Slovensko, Českú republiku, Maďarsko a Rumunsko). Predplatitelia operátora si teraz budú môcť okrem lineárneho vysielania vychutnať aj viac obsahu na staniciach spoločnosti AMC v knižnici Skylink. Od vianočného obdobia bude Skylink ponúkať prístup k vybranej videotéke staníc AMC, JimJam, Minimax, Spektrum a TV Paprika.  

Táto dohoda, ktorá je ďalším míľnikom v partnerstve medzi oboma spoločnosťami, urobí nadchádzajúcu sviatočnú sezónu mimoriadne pestrou, pretože takmer všetky žánre z portfólia AMC Networks International – film, detský film, dokumenty a gastro – budú k dispozícii v obsahu na vyžiadanie, v knižnici Skylink. Predplatitelia lineárnych staníc si v televíznom balíku operátora budú môcť vychutnať kultové seriály z produkcie AMC, ako napríklad 7. sériu Fear the Walking Dead a seriál Killing Eve, ktorý sleduje boj medzi dvoma posadnutými ženami, ktoré hrajú veľakrát ocenené herečky Sarah Oh a Jodie Comer.  

Na staniciach Spektrum a TV Paprika na Skylinku nebude chýbať domáca produkcia. V decembri debutuje v obsahu na vyžiadanie film Zakázané zóny, v ktorom Szabolcs Thuróczy zavedie divákov na tajné miesta, kam má prístup len málokto.  

Adventný kalendár TV Paprika pomáha pri obdarovávaní: v relácii nájdete celý rad darčekových dobrôt, ktoré sú navyše v kreatívnych obaloch, ktoré si môže ľahko pripraviť každý. Diváci môžu seriál sledovať nielen na obrazovke, ale aj prostredníctvom aplikácie Skylink a v knižnici aplikácie nájsť celé epizódy. Špeciálna online verzia adventného kalendára TV Paprika je dostupná aj pre predplatiteľov Skylink, takže aj tí, ktorí by inak nemohli denne sledovať reláciu na obrazovke, sa môžu zapojiť do vianočného odpočítavania sledovaním jedenapolminútových webových epizód. 

Popri všetkom tomto obsahu na vyžiadanie pripravuje TV Paprika aj neuveriteľných 30 hodín premiér na obrazovke. Diváci určite uvidia Jamieho Olivera, Mary Berry a Nigellu Lawson. 

A pre najmenších ponúkajú televízie Minimax a JimJam celosvetovo obľúbené seriály na sviatočné obdobie – na obrazovke aj v knižnici na vyžiadanie. Do aplikácie Skylink prichádzajú nové epizódy seriálov Môj malý Pony: Priateľstvo je magické, Sova a jej kamaráti, Ukecaný Tom a priatelia a Požiarnik Sam.  

Čítať viac...
Nahor