Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

ALF sa veľkolepo vráti do prime-time na Dajto! Stanica dokonca spustila teasingovú kampaň (videá)

Seriál z rokov 1986 až 1990 dostane priestor na Dajto, stanica si od neho veľa sľubuje.

Dajto pokračuje v budovaní bloku komediálnych seriálov v prvej prime-time hodine a od septembra spestrí svoju ponuku, keď ponúkne tri rôzne seriály a výrazne pri tom pomieša ako typ tak čerstvosť seriálových titulov.

Sitkomové okno o 18:50 bude Dajto od pondelka 8. septembra otvárať výrazne obsolétnym seriálom Alf, ktorý zažil svoju premiéru v roku 1986. Seriál sa dočkal 4 sérií a spoločne vzniklo 103 častí. Dajto bude sitkomy vysielať od pondelka do piatku, pri tomto nastavení jej archívny Alf vydrží až do prvých týždňov budúceho roka. Reprízy večerných častí bude stanica reprízovať okolo 12:30 v pracovné dni.

Alf týmto zaradením zažije veľké znovuzrodenie, ostatne ho Markíza vysielala v ranných blokoch. Dajto dokonca k seriálu pripravilo aj intenzívnu teasingovú kampaň, ktorá obsahuje až 5 spotov s heslami ako „Má osem žalúdkov a srdce uložené v hlave!“ či „Má osem žalúdkov a srdce uložené v hlave!“. Spoty trvajú do 10 sekúnd. Nájdete ich na konci článku.

Komediálnu prime-time trojičku budú s Alfom tvoriť aj výrazne čerstvejšie seriály. O 19:20 ponúkne Dajto nový sitkom Markízy Kurz sebaovládania s Charliem Sheenom a o 19:50 Dva a pol chlapa už bez Sheena. V oboch prípadoch bude Dajto vysielať série, ktoré budú aktuálne bežať popoludní na Markíze.

V súčasnosti blok komediálnych seriálov na Dajto tvorí trojica Chrisa nemá nikto rád, Teória veľkého tresku a Dva a pol chlapa. Podľa našich informácií sa tento pondelok prvé dva zo spomínaných seriálov pohybovali okolo 3 podielových bodov a sitkom Dva a pol chlapa od 19:50 uhral podiel nad 5 %. V čase od 18:50 do 20:15 súperí Dajto najmä s Pluskou, ktorá ponúka podobný žáner. Dva diely Simpsonovcov od 19-tej získali podiely okolo 5 % a Kutyil s.r.o. trvajúci až do 20:45 uhral podiel 6,5 %.

Teasingy Dajto na seriál Alf

Čítať viac...
Nahor