Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Ako dopadlo posledné vydanie Modrého z neba?

Markíza v stredu odvysielala posledné vydanie relácie Modré z neba. Tento rok už s reláciou nepočíta a divákom neponúkne ani vianočný špeciál, ktorý vysielala vždy na Štedrý večer.  Diváci reláciu Vila Rozborila neuvidia ani v budúcom roku, nakoľko sa televízia s moderátorom nedohodla na pokračovaní. Markíza Rozborilovi ponúkla, že odvysiela iba 10 vydaní a zároveň reláciu presunie na iný deň. K dohode však nedošlo.

Posledné vydanie Modrého z neba včera dosiahlo podiel okolo 31%, s divákmi sa teda rozlúčilo slušným výkonom. Stále však bolo slabšie ako seriál Búrlivé víno, ktorý mal v pondelok i v utorok viac divákov. JOJ ponúkla v stredu Panelák s podielom okolo 21 – 22% a premiérovú časť seriálu Kosti s podielom rovnako nad 20%. Najmä mužov si uchmatla RTVS, ktorá vysielala priamy prenos z futbalovej Ligy majstrov a dosiahla podiel okolo 10% v oboch cieľových skupinách.

Nadpriemerne sa darilo stanici Plus, ktorá divákom ponúkla dvojporciu seriálu Kuriér s podielom okolo 7%. Stanice Doma a Dajto zaostali (dosiahli iba približne polovičný výkon Plusky a Jednotky) – Doma vysielala seriál Odložený prípad s podielom nad 3% a seriál Sila, s podielom nad 5%, stanica Dajto ponúkla film Únos: Teror v lietadle s podielom nad 3%.

 

Čítať viac...
Nahor