Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Akty X v Amerike hitom aj s druhou časťou: Šiestimi epizódami skončiť nemusia!

Akty X prekonali v tejto sezóne štart všetkých nových projektov stanice Fox, dvorný tvorca seriálu naznačuje prípravu ďalších častí.

Pre stanicu Fox je návrat kultového seriálu Akty X veľkou pomocou. 23 rokov starý seriál sa totižto pri svojom návrate dočkal lepších čísel, než aké pri štarte dosiahla akákoľvek novinka Foxu v tejto sezóne (2015/2016).

Platí to dokonca aj o druhej časti minisérie, ktorá sa už presunula do svojho stále pondelkového okna o ôsmej večer. Druhý premiérový diel Aktov X sledovalo 9,7 milióna Američanov, pričom seriál bol lídrom. Aj keď oproti prvej časti Akty X značne stratili, stále ide o vysoký výkon. Úvodnej nedeľnej časti minisérie značne pomáhal nábeh po výrazne sledovanom americkom futbale, sledovalo ju nakoniec celkovo až  16,19 milióna Američanov.

Sledovanosť na Slovensku: Plus so štartom minisérie Akty X vystrelila!

V prípade potvrdenia vysokých výkonov so všetkými šiestimi epizódami minisérie je stanica Fox naklonená pokračovaniu mysterióznej kultovky. O pokračovanie už prejavil záujem aj David Duchovny či dvorný tvorca seriálu Chris Carter, ktorý prezradil, že na papieri už existujú aj ďalšie časti seriálu. Fox zatiaľ čaká, akú výkonnosť budú mať zvyšné štyri epizódy.

Čítať viac...
Nahor