Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Aktuálne.sk oživilo Čiernu skrinku bývalého rádia Twist

Spravodajský portál Aktuálne.sk, ktorý patrí do portfólia vydavateľstva News and Media Holding, a.s., spustil v piatok 26. 2. 2016 nový projekt Čierna skrinka Aktuálne.sk, ktorým dáva svojim čitateľom možnosť anonymne vyjadriť svoj názor v médiách. Oživil tak tradíciu dnes už zaniknutého rádia Twist, kde mala Čierna skrinka dlhé roky veľký úspech. Jej vysielanie bolo ukončené približne pred desiatimi rokmi.

Čierna skrinka Aktualne.sk funguje na podobnom princípe, ako legendárna relácia. Čitatelia majú možnosť zatelefonovať na číslo 0907 999 377 a v priebehu jednej minúty povedať svoj názor, poskytnúť zaujímavý podnet či posťažovať sa na čokoľvek. Čitateľ zavolá na telefónne číslo a na záznamníku môže nechať tip alebo námet na článok či reportáž, ktorá by mohla čitateľov zaujímať. Redakcia Aktualne.sk si všetky odkazy vypočuje a vybrané príspevky aj uverejní na stránke www.aktualne.sk/ciernaskrinka.

Hovor je spoplatnený podľa štandardného cenníka operátora volajúceho. Následne bude zvukový záznam zverejnený na stránke Aktuálne.sk. „Nespokojnosť ľudí v rôznych oblastiach je v tomto období značná a názory, sťažnosti či neprávosti riešia najmä na sociálnych sieťach. V minulosti bola Čierna skrinka naozaj obľúbená a rozhodli sme sa dať ľuďom opäť možnosť „vykričať do sveta“ to, čo ich trápi,“ prezradil marketingový riaditeľ NMH Jindřich Staněk.

Čierna skrinka Aktuálne.sk je miestom pre všetkých čitateľov, ktorí zažívajú situácie, o ktoré sa chcú podeliť so svojím okolím. „Veľké množstvo podnetov od čitateľov nás inšpirovalo k spusteniu Čiernej skrinky Aktualne.sk a umožniť tak čitateľom vyjadriť sa verejne formou audionahrávky,“ doplnil šéfredaktor Aktuálne.sk Vladimír Kroupa.

Čierna skrinka Aktuálne.sk

TS News and Media Holding, a. s.

Čítať viac...
Nahor