Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

AKTUÁLNE: Prečítajte si, aká je skutočná pravda o odchode kapitánov Milujem Slovensko!

Citované informácie portálu Vipstory.sk sú nepotvrdenými špekuláciami. RTVS správy vyvrátila, dištancoval sa aj Hudák.

RTVS pripravuje na jeseň 2015 štvrtú sezónu šou Milujem Slovensko, ktorá sa začala medializovať už teraz. Nový bulvárny portál Vipstory.sk otvoril svoju existenciu informáciou o konci Adely Banášovej a Dana Dangla v šou, pričom dnes dokonca uviedol, že vedenie sa dohodlo s Michalom Hudákom, ktorý sa mal stať náhradníkom za Dangla.

Všetky informácie citoval aj náš portál Mediaboom.sk, no ukázalo sa, že ide nepotvrdené špekulácie. Exkluzívne prezentované informácie tak nie sú podľa RTVS pravdivé.

RTVS podľa vlastných slov tému kapitánov Milujem Slovensko pre jeseň 2015 horúčkovito nerieši. Tak, ako v prechádzajúcich sezónach, aj tento raz sa začne s jednotlivými účinkujúcimi dohadovať až v čase pred natáčaním nových častí, s tými by mala začať televízia pred letom. Otvoriť tému kapitánov družstiev sa RTVS chystá až okolo mája.

Televízia tak aktuálne nemusí riešiť žiadnu náhlu náhradu kapitánov, nakoľko tému ani neotvorila a od Banášovej či Dangla nemala dostať žiadne ani odmietavé stanovisko. Klamstvom má byť informácia, že sa Michal Hudák s televíziou dohodol na pravidelnom účinkovaní na poste kapitána. Správu podľa našich zistení dementuje aj samotný Hudák.

„Rozhodne popierame, že by Michal Hudák mal na poste jedného z kapitánov v šou Milujem Slovensko nahradiť Dana Dangla. RTVS má zakúpenú licenciu na ďalšiu sériu šou Milujem Slovensko, samotná príprava relácie sa však začína až koncom mája a do tejto doby nebudeme konkretizovať detaily príprav. Na ďalšie epizódy sa diváci môžu tešiť už na jeseň,“ uviedol Juraj Kadáš z RTVS.

Televízia informácie o dohode s Michalom Hudákom dementovala aj na svojom Facebooku. Portál Vipstory.sk, ktorý spustil bulvárny novinár Štefan Šperka, si napriek tomu za svojimi vyjadreniami stojí. Trvá tiež na informácii, že Banášová s Danglom v Milujem Slovensko končia.

„Svojim spôsobom, ale televízia vlastne potvrdila to, o čom sme na VIPstory písali už v utorok. Dangl a Adela končia a RTVS za nich potrebuje náhradu. Nie je to však momentálne pre kompetentných témou číslo jeden. Áno, to je pravda. Relácia štartuje na jeseň a tak majú tvorcovia dostatok času. Napríklad aj na doladenie detailov zmluvy s Michalom Hudákom,“ stojí si za svojim bulvárny portál. Aj dementovanie informácií o angažovaní Michala Hudáka je podľa portálu len zahmlievaním: „Rovnaký postup ale televízie zvolia vždy, ak sa niektorá z informácií dostane na verejnosť skôr, ako im to vyhovuje a tak je ich terajšie vyjadrenie pochopiteľné.“

Status RTVS na Facebooku Milujem Slovensko k medializovaným informáciám

Čítať viac...
Nahor