Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aktuálne: Poznáme názov aj dátum štartu Nikodýmovej relácie na Joj!

Martin Nikodým sa už v októbri vráti po rokoch s kvízom, moderovať ho bude pre televíziu z Koliby.

Projekty pre všetkých troch najväčších televíznych vysielateľov na Slovensku bude mať od októbra vo svojom profesnom životopise Martin Nikodým. Televízia Joj už teraz vo veľkom pripravuje nový kvíz, ktorý bude vysielať v pravidelnom čase popoludní. Informovali sme vás o tom ako prví.

Kvíz dostane pomerne „suchý“ a prvoplánový názov Televízna šanca. Joj si už tento názov dala aj registrovať na Úrade priemyselného vlastníctva. Nový kvíz dostane pravidelný čas od pondelka do piatku o 14:55, trvať bude polhodinu. Po prvý raz sa Nikodým s novým kvízom uvedie v pondelok 6. októbra. Televízia tieto informácie potvrdzuje aj vo svojich najnovších programových plánoch.

S príchodom Televíznej šance Joj mení aj popoludňajší program. Od stredy 8. októbra nahradia Rodinné záležitosti, ktorých 15 častí sa televízii deň pred tým minie, ďalší reprízový pôvodný seriál Aféry. Už od pondelka vypadávajú Kosti, ktorým sa zatiaľ nedarí ani v novom čase, nahradí ich Súdna sieň. Po Televíznej šanci pokračuje Top Star.

Foto: SITA

Čítať viac...
Nahor