Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Rádio

Aktuálne: Pohyby v rádiách pokračujú, z Fun rádia odchádzajú dve moderátorky!

Po tom, čo z Expresu odišli dvaja známi moderátori, o dve moderátorky prichádza Fun rádio.

V ostatnom čase sa medzi rádiami deje viacero pohybov. Po Exprese a dnes portálom Mediaboom oznámeným odchodom z Rádia Anténa pribúdajú odchody aj z Fun rádia.

Trojka medzi rádiami nám potvrdila, že moderátorský tím Fun rádia po vzájomnej dohode opúšťajú Zuzana Viciaňová a Eva Viteková. Zuzana bude moderovať do konca tohto mesiaca, Eva vo vysielaní rádia skončila od septembra. Obe moderátorky tvorili tím víkendového vysielania, Zuzana sa strieda s Jeremym aj vo večernom vysielaní.

Práve odchod Zuzany Viciaňovej a príchod Dagmar Dianovej medzi sebou, pravdepodobne súvisia. Didiana sa má totiž od 1. novembra stať moderátorkou večerného a víkendového vysielania, odkiaľ Zuzana odchádza.

Didiana tvorila rok a pol moderátorský tím Rádia Anténa. To sa po zmene majiteľov malo rozlúčiť okrem Didiany aj s ďalšími moderátormi. Počas tohto  leta sa zas veľký odchod udial u rádiovej jednotky – Expresu. Po štrnástich rokoch z rádia odišiel Ivan Binďo Bindas, ktorý sa nakoniec udomácnil v Europe 2, Expres opustil aj Dodo Kuriľák, ktorého prichýlil Slovenský rozhlas.

Čítať viac...
Nahor