Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši odštartujú proti Búrlivému vínu, Divoké kone ukončí Joj mimo prime-time! Vrátia sa Vinári

Po Markíze zverejnila plány na prvý januárový týždeň aj Joj.

Divoké kone skutočne vyvrcholia na začiatku budúceho roka. Joj však zareaguje na ich aktuálne slabé výkony, keď posledné epizódy celého seriálu prekvapujúco neuvedie v prime-time. Finálové časti totiž chytá televízia presunúť na podvečer, konkrétne na 17-tu hodinu. Stane sa tak od pondelka 4. januára a následne aj v utorok a štvrtok, televízia uvedie dve epizódy po sebe. Veľké finále bude mať seriál v piatok 8. januára, kedy už Joj odvysiela len jednu časť so štartom o 17:55.

Potvrdený je už aj nástup sitkomovej novinky Naši. Joj sa s jej štartom poponáhľa, keď prvú časť uvedie priamo proti začiatku siedmej série Búrlivého vína vo štvrtok 7. januára o 20:35. Súboj televízií sa tak začne už v prvý januárový týždeň.  Naši pri štarte pobežia, podľa všetkého, s dvomi časťami za sebou, nasledujúca komédia Nebezpečne blonďavá je naplánovaná na 21:45. Sitkom má minutáž okolo 20 – 30 minút na epizódu.

Viac o januárovom programe: Markíza mení januárové plány: S Búrlivým vínom chce predbehnúť nástup ZOO!

Do ďalšieho medzisezónneho obdobia Joj využije český seriál Vinári. Prvú sériu odvysielala toto leto, pričom sa stali jedným z najúspešnejších letných titulov, teraz ich vytiahne v zime. Pripravenú má druhú sériu, ktorá túto jeseň beží na Prime. Opäť si s nimi trúfa na 20:35, tentoraz im bude ale patriť problematický piatkový prime-time. Túto sezónu v ňom prestali fungovať špeciály Mojej mamy, podpriemerné sú aj filmy. Na začiatku januára však nebudú musieť bojovať s premiérami Milujem Slovensko a Farmou. Markíza bude Vinárom v prvý týždeň konkurovať Búrlivým vínom, seriály z prostredia viníc sa tak po prvý raz stretnú proti sebe.

Čítať viac...
Nahor