Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aktuálne: Markíza stratila trpezlivosť, Mušketieri po ôsmej končia! Vyťahuje ďalšiu premiérovú šou

Televízny líder zažil jeden z najhorších prepadov po ôsmej večer bez vážnejšej konkurencie, s Mušketiermi končí. V letnom období nasadí premiérovú pôvodnú tvorbu až štyrikrát do týždňa.

Chcela pokračovať s druhou sériou, no v hlavnom vysielacom čase nedokončí ani prvú. Markíza po utorňajšom zlyhaní, keď sa jej Mušketieri prepadli až na pozíciu trhovej štvorky, mení operatívne program a opäť si pomôže premiérovou vlastnou tvorbou.

Televízia nasadzuje už od zajtra na štvrtky a rovnako aj utorky premiérové časti Zámeny manželiek. Tými vyplní po spravodajstve celý zvyšný prime-time, rovnako ako Svokru ich bude ťahať až do desiatej. Mušketieri sa presúvajú na 22:00 a zároveň sa posúva aj ďalší program. Lovci pokladov budú začínať o 23:00, premiérový Škorpión dokonca o polnoci. Markíza tak seriál odpisuje po jednej časti.

Zmeny v hlavnom programe robia Markíza s Joj od začiatku leta. Televízna dvojka dosiaľ nemusela siahnuť na čas o 20:30, kde sa jej nateraz zastabilizovali Vinári aj Kuriér. Zmeny však robí po týchto seriáloch, novinku Taxi odsunula ku 22:40, na jej miesto sa presunuli Kosti. Markíza pred dvomi týždňami zareagovala na úspešný štart Vinárov vytiahnutím premiérových častí Svokry.

Čítať viac...
Nahor