Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza spustila kampaň na seriálovú novinku Doktori (VIDEO)

Napriek tomu, že televízia o nasadení novinky mlčí, do vysielania nasadila prvé teasre.

Ak sa pri sledovaní televízneho lídra potešíte, že myslí na vaše zdravie, bude za tým aj niečo viac. Markíza aktuálne do vysielania nasadila niekoľko teasrov na jej očakávanú seriálovú novinku Doktori, ktoré sa točia okolo zdravia a najmä srdca.

Doktori sa budú odohrávať v prostredí kardiocentra a práve na to sa už od začiatku Markíza pri promovaní seriálu zameriava. Teasingy majú spoločnú štruktúru. Na začiatku upozorňujú na rôzne neduhy či problémy, ktoré môžu viesť k ochoreniu srdca, pričom teaser vrcholí otázkou „A čo vaše srdce?“ či „Myslíte na vaše srdce?“ Spoty majú do 10 sekúnd.

Iba pred pár dňami sme na našich stránkach otvorili tému Doktori a ich nasadenie. Televízia zatiaľ neoznámila, kedy plánuje novinku nasadiť, dnes je však jasné, že to stále môže stihnúť už v priebehu októbra. Práve na desiaty mesiac v roku poukazovalo viacero zákulisných informácií.

Ak televízia neurobí zásadnejšiu zmenu počas pracovných večerov, Doktorov zaradí buď na sobotu alebo nedeľu večer. Najpravdepodobnejším dňom je sobota. V nedeľu televízia buduje okno silných filmových titulov, dôvodom je aj konkurovanie relácii V siedmom nebi. Ak by Doktorov zaradila na nedeľu, televízia by riskovala, že v prípade slabšieho výkonu seriálu, oproti aktuálnym filmom, Rozborilovej relácii skôr pomôže. Zároveň by zmenila cielenie nedeľného programu, ktorý je teraz zameraný skôr na mužov. Na druhej strane by podobná cieľovka mohla Siedmemu nebu ubrať divákov.

V hlavných úlohách seriálu sa predstavia Jan Révai či Alexander Bárta s Judit Bárdos, ktorí stvárnia ústredný pár – kardiochirurga Tomáša a kardiologičku Kláru. Ako študenti boli milencami, dnes sa stali kolegami a každý sa na prácu pozerá z iného uhla. Spája ich len napätie a vzájomná nevraživosť. Seriál ponúkne každý týždeň uzavretú epizódu, natáčanie neprebiehalo v štúdiových interiéroch, ale v reálnych nemocničných priestoroch.

Čítať viac...
Nahor