Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aktuálne: Joj so zmenou, aktérov Farmár hľadá ženu predstaví už dnes!

Televízia na neúspech so seriálom 24 hodín reaguje okamžite, o desiatej si po prvý raz otestuje jeden z dôležitých jesenných formátov Farmár hľadá ženu.

Joj v súvislosti s vývojom utorňajšej sledovanosti po 22-hej hodine upravuje program. Seriál 24 hodín: Dnes neumieraj ostáva v programe namiesto dvoch častí len s jednou a to so štartom o 23:00. Predchádzať mu bude v predstihu zaradená zoznamka Farmár hľadá ženu a to jej predstavovacia fáza.

Televízia pôvodne túto úvodnú časť zoznamky chcela odvysielať v premiére v sobotu o 17-tej. Nakoniec v tomto čase pobeží repríza, keď farmárov a ich nádejné ženy predstaví v stredu a vo štvrtok o 22:00 na Joj. O niečo skôr si tak vyskúša formát v čase, v ktorom by mal bežať celú jeseň.

Štart samotnej šou sa však nemení. Joj totiž predstavovaciu časť od tej hlavnej od počiatku oddelila. Naďalej sa tak dianie na farmách začne odohrávať od pondelka 24. augusta o 22:00. O štyri dni na to dostane Farmár po prvý raz ostrú konkurenciu v podobe Farmy. Tá mu bude konkurovať od ďalšieho týždňa už pravidelne.

Práve dnes, v stredu, nasadzuje Joj aj záverečnú veľkú upútavku na Farmár hľadá ženu. V dosiaľ najväčšej miere v nej ukazuje, že nová séria nebude len romantická ale aj zábavná. Novú upútavku má od začiatku týždňa aj Farma, nájdete ju v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor