Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Aktuálne: Dangl hovorí o pokračovaní skeč šou Haló, Joj v tom však jasno nemá

Autor aktuálne vysielaných formátov Kukátko či Zlaté manželky, Dano Dangl, prezradil, že by sa mala s premiérovými dielmi vrátiť jeho skeč šou Haló. Isté to však nie je.

Podľa Dana Dangla by sa čoskoro do vysielania Joj mohla vrátiť s premiérovými dielmi skeč šou Haló. Povedal to v rozhovore pre portál Mediálne.sk. Chystáme do vysielania päť best of zostrihov, ktoré pôjdu čoskoro na Jojke, potom by sme sa mali napojiť premiérovými dielmi,“ povedal. Joj aktuálne skutočne vysiela špeciálne zostrihy toho najlepšieho z dvoch sérií šou, zatiaľ ponúkla dva.

Či sa skeč šou spolu s obľúbeným Hessom Jašterákom či paródiou na Páli vám to a Búrlivé víno skutočne vráti, sme zisťovali aj v televízii. Tam zatiaľ v jej pokračovaní jasno nemajú. „Zatiaľ pobežia iba zostrihy toho najlepšieho,“ povedal nám PR manažérka TV JOJ Lucia Kulihová. Podľa našich informácií pokračovanie Haló isté nie je, no televízia tento formát stále nezavrhla.

Danglove slová sa tak pravdepodobne nenaplnia. V slote, kde sa aktuálne zostrihy z Haló vysielajú, vo štvrtky po 23:00, by sa od marca mali objaviť reprízy najnovších dielov Mafstory z roku 2012. Joj tak bude pokračovať v silnom komediálnom štvrtku, keď o 21:30 ponúka premiérových Profesionálov, na ktorých nadväzujú reprízy Hoď svišťom a spomínané Mafstory.

Čítať viac...
Nahor