Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Seriály

Aktualizácia – Skvelá seriálová novinka MARVEL už túto jeseň!

Aktualizácia :  pozrite si s nami krátke video k seriálu spoločností Marvel/ABC’s – Agents of S.H.I.E.L.D. cez IGN , kde sa nám predstavuje „Agentku May“, ktorú stvárnila herečka Ming-Na Weng. 

 

agentka MaySHIELD

 

 

Seriál, ktorý sa stane pevnou súčasťou Marvel Cinematic Universe (MCU), nás zavedie medzi agentov medzinárodnej protizločineckej organizácie pod názvom S.H.I.E.L.D. (Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division). Tá má za úlohu sledovať a chránit planétu Zem pred pozemským aj  mimozemským zlom. S.H.I.E.L.D. je organizácia, ktorá dala dodokopy iniciatívu Avengers, ktorá zoskupuje niekoľko jedincov obrovskej sily a nadprirodzených schopností.

 

Tvorbou seriálu bol poverený Jed Whedon, ktorý na ňom spolupracuje s bratom Jossom Whedonom (ten režíroval filmový hit The Avengers : Pomstitelia).

 

Hlavným hrdinom seriálu je postava agenta Coulsona (Clark Gregg), ktorý bol vo filme Avengers : Pomstitelia „zavraždený“.  Ten nám predstaví vyšetrovací tím agentov, ktorý budú vyšetrovať neobvyklé paranormálne a mimozemské aktivy jedincov. Agent Grant Ward (Brett Dalton), profesionálny agent pre špionáž a boje, Agentka Melinda May (Ming-Na Wen) expertka na pilotovanie a expertka na bojové umenia, Agent Leo Fitz (Iain De Caestecker) je skvelý inžinier a fyzik a Agentka Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge), ktorá je geniálna biochemička. Na ceste za tajomnými prípadmi ich bude mať pod drobnohľadom nováčik v tíme – špičková hackerka Skye (Chloe Bennet).

 

Seriál produkuje televízna spoločnosť ABC Studio a MARVEL Television. Premiéra je stanovená jeseň tohto roku. Na Slovenských obrazovkách by sa seriál mohol objaviť budúci rok, pravdepodobne v lete alebo na jeseň 2014.

 

 

Zdroje: comickbookmovie.com, abc.com

Čítať viac...
Nahor