Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

PLUS mení vizuál – prvá ukážka nového loga (doplnené)

Veľkú zmenu vo vysielaní stanice PLUS avizuje facebooková stránka televízie, vieme prvé informácie.

 

Aktualizácia: JOJ rozposlala médiám pozvánku na predstavenie nového vizuálu stanice PLUS a poodhalila ako bude vyzerať nové logo. Oblé tvary loga nahradí hranatejšie logo a zrejme aj celková grafika tak zaznamená výrazné zmeny. Pokúšame sa získať ďalšie ukážky novej grafiky. Oficiálne bude nová grafika predstavená v piatok, kedy sa aj reálne objaví na obrazovke televízia nekomunikovala. Podľa našich informácií by to mohlo byť už tento víkend.

plus new logo

 

a ďalšia ukážka:

pluska prva ukazka

 

Stanica Plus je na trhu už viac ako 5 rokov. Postupne sa vyprofilovala na televíziu, ktorá neponúka iba staršie filmy a seriály, ale svoju ponuku omladila a zatraktívnila. Aktuálne si človek pod značkou Plus predstaví kriminálky CSI, či Hawai 5.0, kultové seriály Walking Dead a Dexter, kultových Simpsonovcov, spevácku show X Factor USA, komediálnych Profesionálov, ale napríklad aj magazín Svet zázrakov a zaujímavé dokumenty o II. svetovej vojne, či o leteckých katastrofách. Plus namiešala celkom zaujímavý mix programu, ktorý si našiel svojho diváka. Aj sledovanosť stanice prináša zrejme spokojnosť, podiel na trhu pravidelne presahuje 5% a Pluska v niektorých dňoch dokáže predstihnúť aj verejnoprávnu Jednotku RTVS a pravidelne je sledovanejšia ako konkurenčné stanice Doma, či Dajto.

Podľa informácií, ktoré sa nám podarilo získať, plánuje Plus v najbližších dňoch spustiť úplne novú grafiku a veľkú zmenu avizuje už na svojej facebookovej stránke. Vizuál by mala Plus zmeniť iba druhýkrát za svoje vysielanie, naposledy to bolo v roku 2011, keď menila aj názov z JOJ Plus na Plus. Podľa dostupných informácií zo zákulisia televízie to vyzerá na ďalšie omladenie a zmodernizovanie vizuálu Plusky. Aktuálne sa snažíme získať prvé ukážky novej grafiky, ihneď ako sa nám to podarí, budeme prvú ochutnávku publikovať.

Doterajšie logá a vizuál Plus:

2008 – 2011:

[youtube width=“600px“ height=“400px“]Vblogaldhj8[/youtube]

 

2011 – 2013:

[youtube width=“600px“ height=“400px“]UbNBbmcd8yw[/youtube]

 

Čítať viac...
Nahor