Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

RTVS odvysiela veľkú silvestrovskú show. Slováci možno uvidia až štyri show programy!

Diváci na Slovensku uvidia na konci tohto roka pravdepodobne až štyri veľké silvestrovké show. Okrem JOJ, ktorá podľa našich informácií netradične plánuje svoju prvú veľkú silvestrovkú show, bude veľká show aj na obrazovkách verejnoprávnej televízie. Informáciu potvrdil generálny riaditeľ ČT.

„Na Silvestra odvysíláme velkou silvestrovskou show. Kromě češtiny se tu občas objeví i slovenština. Tuto show dáváme dohromady se Slovenskou televizí, která nás o to požádala. Připravujeme řadu překvapivých čísel. Je na co se těšit,“ uviedol dnes pred novinármi šéf  Českej televízie Petr Dvořák.

Najväčšie české a slovenské hviezdy na zábavnej ceste časom. Slávne hity, svetové kúzla a silvestrovskú porciu humoru v podaní legendárnych komikov naservírujú Martin Dejdar a Peter Marcin. Predstavia sa aj najväčšie hviezdy a legendy ako Karel Gott, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Richard Muller, či Miro Žbirka. Prezradila vo svojej pezentácii ČT.

Podľa predbežných plánov má silvestrovskú show vysielať aj Markíza, v tomto prípade nie je isté, či pôjde o novú show, alebo v rámci úsporných opatrení iba o zostrih z minulých rokov. Naše zdroje potvrdili, že na slovenských obrazovkách možno uvidíme až štyri silvestrovké show programy – svoj prvý Silvester plánuje vysielať aj najnovšia televízia Senzi s zo skupiny JOJ. Informáciu o koncoročnom programe našich televízií ešte doplníme.

Foto: RTVS

Čítať viac...
Nahor