Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Ako si naladiť novú športovú stanicu JOJ Šport: Zoznam všetkých operátorov

Televízia Joj potvrdila zaradenie svojej novej športovej stanice do ponuky prvých operátorov, zoznam priebežne aktualizujeme.

Posledná aktualizácia: 7.10.2021

JOJ Šport bude mať ambíciu dosiahnuť čo najvyššie pokrytie penetrácie. Naviazané sú na to viaceré športové práva, vďaka čomu by sa stanica mala postupom času objaviť u väčšiny veľkých hráčov.

„Vzhľadom na definovanú mieru penetrácie, ktorá je naviazaná na niektoré televízne práva športových eventov, sa JOJ Šport snaží o čo najširší zásah a o to, aby mali naši diváci k športovým udalostiam jednoduchý prístup,“ uviedla televízia.

Stanicu si môžu diváci naladiť cez anténu v DVBT a šíri ju väčšina televíznych operátorov. Prvým spolupracovníkom v oblasti šírenia TV signálu JOJ Šport bola spoločnosť M7 Group, ktorá je majiteľom satelitných platforiem Skylink a freeSat. Signál bude distribuovaný prostredníctvom ďalších veľkých operátorov ako UPC, Orange Slovensko, 02 Slovakia a prostredníctvom členov Slovenskej asociácie pre káblové telekomunikácie (SAKT), ktorá združuje značnú časť prevádzkovateľov káblových sietí na Slovensku.

Zoznam prvých dohodnutých operátorov, u ktorých JOJ Šport vysiela alebo sa čoskoro objaví:
ANTIK Telecom, s.r.o.
ARTOS, a.s.
BBX, s.r.o.
EHS, s.r.o.
freeSAT
GeCom, s.r.o.
Kabelko, s.r.o.
Korex Networks
Lepšia Káblovka, s.r.o.
MARTICO,s.r.o.
O2 Slovakia, s.r.o.
Orange Slovensko
OSTV, s.r.o.
SATRO, s.r.o.
Skylink
SledovanieTV.sk, s.r.o.
Slovanet, a.s.
SlužbyT, s.r.o.
Smart Comp., a.s.
UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Čítať viac...
Nahor