Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ako sa zmenili hrdinovia kultovej komédie Sám doma?

Je to už 23 rokov, čo bola nakrútená skvelá rodinná vianočná komédia Sám doma. Jej hlavní predstavitelia medzitým zostarli, ale v srdciach divákov zostávajú stále rovnakí. Pozrite si prehľad fotografií, ako vyzerajú hrdinovia komédie po viac ako 20-tich rokoch:

Malý Kevin alias Macaulay Culkin bol veľkou detskou hviezdou, ktorý neskôr popularitu príliš neuniesol a sprevádzali ho škandály:

sam doma premeny1

 

Kevinovu mamku si zahrala Catherine O’Hara. Budúci rok oslávi šesťdešiatku a stihla sa už podrobiť zákrokom plastického chirurga:

sam doma premeny 2

 

Kevinovho otca si zahral John Heard, ktorému už tiahne na sedemdesiat. John si neskôr zahral aj v úspešných seriáloch, ktoré sme mohli vidieť aj u nás – napríklad v kriminálke CSI Miami:

sam doma premeny 3

 

Jedného zo zlodejov si zahral Joe Pesci, ktorý je už sedemdesiatnik a na svoj vek stále vyzerá dobre. Smutnou pikoškou z jeho života je odsúdenie jeho dcéry za vraždu ex-priateľa:

sam doma premeny 4

 

Mladšieho zo zlodejov si zahral Daniel Stern, ktorý sa pomaly blíži k šesťdesiatke. Je šťastne ženatý a okrem herectva sa venuje aj umeniu:

sam doma premeny 5

 

Kto by si nepamätal Kevinovho staršieho súrodenca Buzza? Zahral si ho Devin Ratray, dnes už tridsiatnik, štyridsiatka na dosah, okrem herectva sa viac venoval hudbe a dokonca založil aj vlastnú kapelu:

sam doma premeny 6

 

V komédii Sám doma si zahral aj Kieran Kulkin, vlastný brat hlavného hrdinu, ktorý stvárnil bratranca Fullera. Na rozdiel od svojho staršieho brata ho škandály obchádzajú a naďalej sa živý herectvom:

sam doma premeny 7

 

Hrdinov obľúbenej komédie vám aj tento rok ponúkne JOJ, ktorá odvysiela prvý z filmov na Štedrý večer o 19.55 hod. a druhý z filmov – Sám doma: Stratený v New Yorku na prvý sviatok vianočný podvečer.

Čítať viac...
Nahor