Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ako prví: Poznáme dátum štartu Superstar, po rokoch sa má vrátiť magazín!

Spevácka šou skutočne stihne štart ešte v auguste.

Federálna Superstar sa dostane na obrazovky ešte tento mesiac. Markíza a Nova plánujú ťažiskovú šou jesene vysielať v nedeľnom prime-time, pričom po prvý raz by sa tak malo stať o necelé štyri týždne v nedeľu 30. augusta. Nova akurát týždeň pred tým ukončí českú sériu Chalupári, náš líder pôjde na istý čas naposledy s filmom.

Markíza tak spustila kampaň na Superstar presne šesť týždňov pred štartom šou. Prvý teaser nasadila už v nedeľu 19. júla, podobu kampane naplno odhalila po približne týždni a pol. Nova promovanie šou spustila o týždeň neskôr ako slovenská sestra, ako sme už informovali, pripravila úplne vlastnú kampaň bez jednotného prvku so spotmi Markízy.

Spoločne so štvrtou federálnou Superstar by sa mohol po dlhých rokoch vrátiť aj subformát Superstar magazín. Markíza to už naznačila klientom. V júni okrem toho začala tlačiť jej tvár Kamila Konkoľa, ktorý by sa mal stať súčasťou Superstar. Priestor by mohol dostať práve v subformáte. Magazín k šou bežal v minulosti ešte na obrazovke verejnoprávnej televízie, moderoval ho Braňo Bruno Ciberej, ktorého s obľubou parodoval v S.O.S. Dano Dangl.

Čítať viac...
Nahor