Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ako prví: Joj spúšťa nábor do Take Me Out, vieme, kedy sa novinka dostane do vysielania!

Televízna dvojka vyskúša úplne nový typ zoznamovacej šou u nás.

Joj sa púšťa do realizácie novinky Take Me Out, ktorú vám exkluzívne odhalil ako jeden z pripravovaných projektov Joj portál Mediaboom.sk. V týchto dňoch spustila televízny nábor do plánovanej zoznamky, prostredníctvom ktorého hľadá mužov a ženy vo veku 21 – 35 rokov. „Hľadáte správneho partnera, ale neviete si vybrať? Ak vás už nebaví samota, prihláste sa do novej zábavnej zoznamovacej šou,“ hovorí náborová upútavka.

Štúdiová zábavná zoznamka by sa podľa našich informácií mala stať v budúcom roku jedným z hlavných ťahákov televízie. Vysielať by ju Joj mala ako hlavný večerný program, pričom by sa do vysielania mala dostať už najbližšiu jar. Počet známych projektov, s ktorými Joj vyrukuje v prvej polovici budúceho roka, sa tak začína rozširovať. Aktuálne je potvrdená Zoo, pokračovať by mala zoznamka Farmár hľadá ženu či šou Sladký život.

Joj má vo vysielaní zoznamovacích formátov doslova tradíciu, pričom Take Me Out bude úplnou novinkou v jej portfóliu. V tomto prípade sa, podľa všetkého, nebude snažiť hľadať pre účinkujúcich lásku na celý život, v prvom rade pôjde o netradičný spôsob zoznamovania pre mladšie ročníky. Po prvý raz bude zoznamka prebiehať v štúdiu pred publikom a bude niesť zábavný charakter.

Rovnako tak bude netradičný aj priebeh samotného zoznamovania. Tridsiatka žien si totiž v origináli vyberá partnera na rande. Súťažiace budú mať k dispozícii len jeden krátky pohľad na to, aby sa rozhodli, či budú prihlásení chlapi v šou pokračovať ďalej. Čím dlhšie muž v súťaži vydrží, tým viac sa o ňom ženy postupne dozvedia. Potom sa však karty vymenia a muž, ktorý ostane ako posledný, si bude musieť vybrať svoju vyvolenú partnerku spomedzi žien, ktoré oňho prejavili záujem. Ak nájde tú pravú, pozve ju na rande, na ktoré sa televízia pôjde aj pozrieť.

Čítať viac...
Nahor