Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Novinky

Ako naladiť športovú stanicu JOJ Šport (zoznam operátorov)

Skylink

Technické parametre:

Program: JOJŠPORT HD
Pozície vo FastScan: 99
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 876 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 2/3
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: ON

Stanicu je možné sledovať pomocou Skylink certifikovaných setoboxov a CI modulov/čítačiek Irdeto.

DVB-T

Stanica je minimálne do konca roka 2021 zaradená do balíka voľne dostupných televíznych staníc v terestriálnom vysielaní DVB-T.

Operátori

Stanica má podpísanú zmluvu so Slovenskou asociáciou pre káblové telekomunikácie, ktorá združuje značnú časť prevádzkovateľov káblových sietí na Slovensku. Patria medzi ne malí aj veľkí operátori, zoznam nájdete tu.

Prvým spolupracovníkom v oblasti šírenia TV signálu JOJ Šport bola spoločnosť M7 Group, ktorá je majiteľom satelitných platforiem Skylink a freeSat. Signál je distribuovaný prostredníctvom ďalších veľkých operátorov ako UPC, Orange Slovensko alebo 02 Slovakia.

Kde nie je stanica dostupná

JOJ Šport je v súčasnosti šírený u väčšiny operátorov, výnimkou sú však k dnešnému dňu naďalej veľkí operítori Magio a Digi Slovakia.

Kde je stanica dostupná

ANTIK Telecom, s.r.o, ARTOS, a.s, BBX, s.r.o., EHS, s.r.o., freeSAT, GeCom, s.r.o., Kabelko, s.r.o, Korex Networks, Lepšia Káblovka, s.r.o., MARTICO, s.r.o., O2 Slovakia, s.r.o., Orange Slovensko, OSTV, .s.r.o., SATRO, s.r.o., Skylink, SledovanieTV.sk, s.r.o., Slovanet, a.s., SlužbyT, s.r.o., Smart Comp., a.s., UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Čítať viac...
Nahor