Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aj X Factor prešiel do ďalšej fázy kampane. Na rozdiel od Hlasu musí porotcov predstaviť (6 videí)

Markíza aj Joj prešli v upútavaní na ich spevácke šou do ďalšej fázy. Kým Hlas využíva, že jej porotcov všetci poznajú, X Factor musí tých svojich poctivo predstaviť.

Po Hlase aj X Factor už dostal novú kampaň. Kým Markíza s Novou vsadili aj pri druhej sérii speváckej šou na známe a osvedčené mená, Joj s Primou prinesú zostavu, ktorú musia divákom najprv predstaviť. Aj preto si v aktuálnej fáze kampane mohla dovoliť Markíza priniesť originálnejšie promo.

Joj do vysielania nasadila celkovo štyri nové upútavky, každého porotcu X Factoru predstavuje samostatne. „Nová kampaň je založená na imidžovom predstavení každého porotcu z prostredia pre nich príznačného. Zábery z exteriérov dopĺňajú aj štúdiové shoty, ktoré novým upútavkam dodávajú punc exkluzivity. Celeste Buckingham sa zabáva v klube obklopená stovkami fanúšikov. Sisa Lelkes Sklovska reprezentuje spevácku divu v luxusných priestoroch Reduty. Ondřej Brzobohatý si užíva tvorivé popoludnie s kapelou v ateliéri a nekompromisný Oto Klempíř prichádza vo vlastnom štýle,“ napísala Joj v oficiálnej správe.

Markíza s Novou svoj Hlas promujú aktuálne prostredníctvom dvoch upútavok. Prvá je ladená vtipnejšie, všetci porotcovia sa v bare navzájom konfrontujú so svojimi hudobnými štýlmi pri jukeboxe, pričom nový talent objavia za barovým pultom. Druhý spot spracovali televízie dramatickejšie, v spomalených záberoch sa porotcovia načahujú za jedným tlačítkom, ktorý znamená úspech. Spot sa nesie v hesle „Stačí sa len odraziť, ísť do toho naplno a máš to na dosah ruky!“.

X Factor aj v novej kampani Joj prezentuje ako najlepšiu spevácku šou, Markíza nedávno svoj Hlas označila za najúspešnejší. Joj taktiež už v tejto fáze promuje aj deň štartu X Factoru. Potvrdili sa tak prvé informácie, spevácku šou Joj s Primou prinesú prvé kastingové kolo v nedeľu 9. marca. Markíza s Novou zatiaľ dátum štartu Hlasu taja, podľa prvých informácií by ho mohli spustiť v stredu 12. marca, je však pravdepodobné, že sa pokúsia odštartovať o týždeň skôr a predstihnúť tak konkurenciu.

Štvorica nových spotov X Factoru

Hlas s dvomi originálnejšími upútavkami

Čítať viac...
Nahor