Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aj v slovenskom Dobré vedieť budú súťažiť celebrity! Novinka ostáva za MasterChefom

Markíza ponecháva novinku zaradenú za neúspešnou kuchárskou šou, podobne ako v Milujem Slovensko o výhru bojujú známe osobnosti.

Už o týždeň odštartuje na Markíze nová zábavno-súťažná šou Dobré vedieť!, ktorá bude chcieť svoj úspech postaviť na dvoch hlavných tvárach – kapitánoch tímov Jurajovi Kemkovi a Robovi Jakabovi. V šou budú zároveň od prvej časti podobne ako v Milujem Slovensko či Čo ja viem súťažiť známe osobnosti. Medzi hosťami sa objavia napríklad Adela Banášová, Marián Labuda ml., Viktor Horján, spevácke duo Twiins či tváre druhej série Tvoja tvár znie povedome Sväťo Malachovský a Andrej Bičan.

Markíza v úplne pôvodných plánoch predstavila nasadenie Dobré vedieť! na koniec júna o 20:30, pričom avizovala vysielanie špeciálov. V nemeckej verzii, ktorá formát Who Knew? adaptovala ako prvá, sa v špeciáloch objavuje viacero celebrít ako v klasickej dennej verzii.

Náš líder začína s vysielaním novinky už od utorka 17. mája v neskoršom čase o 21:45. Nasledovať tak bude po stále nevýkonnej kuchárskej šou MasterChef ako náhrada za Farmu, ktorej siedma séria vrcholí tento piatok. Dobré vedieť! plánuje televízia celý máj vysielať v utorky a štvrtky pred desiatou.

Čítať viac...
Nahor