Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Aj Rozboril s novoročným príhovorom: Divákov vyzval sledovať prvý týždeň Divokých koní! (video)

Moderátor sa prihovoril k svojim fanúšikom, nový seriál prirovnal k darčeku, ktoré sa neodmietajú.

Jedno z najsilnejších mien v radoch Joj tiež prinieslo svoj novoročný príhovor. Vilo Rozboril sa prostredníctvom vizuálne domáceho videa pripojil k propagácii Divokých koní , aj keď hneď v úvode svojej reči zdôrazňuje, že novému seriálu nerobí upútavku. K divákom sa podľa vlastných slov prihovoril ako televízny fanúšik, no vyzýva však, aby diváci neodmietli darček, ktorý im začiatkom roka 2015 televízia daruje.

„Ja som televízny človek a to nielen v tom, že telku rád robím, ale telku rád aj pozerám. Ja som vďačný televízny divák a vznik nového programu viem oceniť,“ začína sa prihovárať Rozboril z pozície televízneho diváka k svojim rovesníkom. „Ja som si teda povedal, že je to taký ponovoročný darček Jojky smerom k nám, televíznym divákom, že tento darček neodmietnem, darčeky sa neodmietajú, a že tomuto seriálu dám aspoň prvý týždeň šancu,“ pokračuje moderátor.

Ten nakoniec vyzýva divákov, aby sa zachovali podobne ako on a seriál sledovali rovno celý prvý týždeň, kým si urobia názor. „A po tom prvom týždni si poviem, využili šancu, nevyužili šancu, budem pozerať, nebudem pozerať. Ak sa zachováte rovnako, k darčeku Jojky, myslím si, že neobanujete, neoľutujete a napokon, to si povieme po prvom týždni,“ dodáva Rozboril.

Rozborilov novoročný príhovor

Čítať viac...
Nahor